AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Usuwanie skutków powodzi na terenie aglomeracji gminy Otmuchów  - Odtworzenie istniejącego rowu odwodnieniowego w mieście Otmuchów obręb Wójcice

Zamawiający Gmina Otmuchów (Otmuchów, Opolskie) prowadzi postępowanie „Usuwanie skutków powodzi na terenie aglomeracji gminy Otmuchów - Odtworzenie istniejącego…”. Termin składania ofert upływa 23 września 2026, 09:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina OtmuchówOtmuchów, Opolskie (powiat Nyski →)opublikowano 4 września 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 1 523 356 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
23 września 2026, 09:00
18d 1h
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres gwarancji40%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    04 września 2026

    Termin ofert: 23 września 2026 09:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin składania ofert upływa 23 września 2026 roku o godzinie 09:00.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Okres gwarancji 40%.

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

  • 4

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Usuwanie skutków powodzi na terenie aglomeracji gminy Otmuchów - Odtworzenie istniejącego rowu odwodnieniowego w mieście Otmuchów obręb Wójcice.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA OTMUCHÓW

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 531412881

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Zamkowa 6

1.5.2.)Miejscowość

Otmuchów

1.5.3.)Kod pocztowy

48-385

1.5.4.)Województwo

opolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL523 - Nyski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@otmuchow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.otmuchow.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usuwanie skutków powodzi na terenie aglomeracji gminy Otmuchów  - Odtworzenie istniejącego rowu odwodnieniowego w mieście Otmuchów obręb Wójcice

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6fa8db62-23dd-46df-ab15-cf37ac2582e2

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00423459

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00057628/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.4 Usuwanie skutków powodzi na terenie aglomeracji gminy Otmuchów

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.15.)Nazwa projektu lub programu

Dofinansowanie: Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat , Środowisko Umowa o dofinasowanie FENX.09.01-IW.01-0011/25 w ramach działania FENX.09.01 „ Odbudowa infrastruktury wodno-ściekowej” priorytetu FENX.09 „ wsparcie obszarów popowodziowych z Funduszu Spójności w ramach programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat i Środowisko 2021-2027

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://otmuchow.ezamawiajacy.pl

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://otmuchow.ezamawiajacy.pl

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

1. W przedmiotowym postępowaniu zamawiający dopuszcza możliwość przekazywania sobie przez strony postępowania oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji:
1.1. Elektronicznie za pośrednictwem Platformy znajdującej się pod adresem: https://otmuchow.ezamawiajacy.pl  poprzez kafelek „Wiadomości” kierujący do modułu korespondencji,
1.2. Zamawiający może również komunikować się z wykonawcami (w tym w szczególności w sytuacji braku działania platformy  https://otmuchow.ezamawiajacy.pl  za pomocą adresu elektronicznego:  zamowienia@otmuchow.pl ,  z zastrzeżeniem, że ofertę wykonawca może złożyć wyłącznie za pośrednictwem https://otmuchow.ezamawiajacy.pl.
2. Oświadczenia, wnioski, zawiadomienia lub informacje, które wpłyną do zamawiającego, uważa się za dokumenty złożone w terminie, jeśli ich czytelna treść dotrze do zamawiającego przed upływem wymaganego terminu. Za datę wpływu oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji przekazywanym na adres e-mail zamawiającego przyjmuje się datę dostarczenia wiadomości na adres e-mail zamawiającego. Za  datę wpływu oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji przyjmuje się datę ich wpływu na Platformę.
3. Ogólne zasady korzystania z Platformy:
3.1. Zgłoszenie do postępowania wymaga zalogowania wykonawcy do Systemu na subdomenie
 GMINA OTMUCHÓW; https://otmuchow.ezamawiajacy.pl, lub  https://oneplace.marketplanet.pl
3.2. Wykonawca po wybraniu opcji „przystąp do postępowania” zostanie przekierowany do strony https://oneplace.marketplanet.pl , gdzie zostanie powiadomiony o możliwości zalogowania lub do założenia bezpłatnego konta. Wykonawca zakłada konto wykonując kroki procesu rejestracyjnego; podaje adres e-mail, ustanawia hasło, następnie powtarza hasło, wpisuje kod z obrazka, akceptuje regulamin, klika polecenie „Zarejestruj się”.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

1. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o danych) (Dz. U. UE L119 z dnia 4 maja 2016 r., str. 1; zwanym dalej „RODO”) informujemy, że:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Burmistrz Miasta i Gminy Otmuchów z siedzibą przy ul. Zamkowej 6, 48-385 Otmuchów , tel.: 77 431 50 17.
2) administrator wyznaczył Inspektora Danych Osobowych, z którym można się kontaktować pod adresem e-mail: jerzy.bracichowicz@otmuchow.pl oraz spółka Otwarty Rynek Elektroniczny S.A. siedzibą w Warszawie (02-672) przy ul. Domaniewskiej 49, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000041441, REGON: 017282436, NIP: 526-25-35-153, jako właściciel Platformy Zakupowej, na której Gmina Otmuchów prowadzi postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, działającą pod adresem: https://otmuchow.ezamawiajacy.pl 
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z przedmiotowym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonym w trybie podstawowym bez negocjacji.
4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 74 ustawy P. Z. P.
5) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 78ust. 1 P. Z. P. przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy;
6) obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisanych ustawy P. Z. P., związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego.
7) w odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosownie do art. 22RODO.
8) posiada Pani/Pan:
1. na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących (w przypadku, gdy skorzystanie z tego prawa wymagałoby po stronie administratora niewspółmiernie dużego wysiłku może zostać Pani/Pan zobowiązana do wskazania dodatkowych informacji mających na celu sprecyzowanie żądania, w szczególności podania nazwy lub daty postępowania o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursu albo sprecyzowanie nazwy lub daty zakończonego postępowania o udzielenie zamówienia);
2. na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych (skorzystanie z prawa do sprostowania nie może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego ani zmianą postanowień umowy w zakresie niezgodnym z ustawą PZP oraz nie może naruszać integralności protokołu oraz jego załączników);
3. na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem okresu trwania postępowania o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursu oraz przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO (prawo do ograniczenia przetwarzania nie ma zastosowania w odniesieniu do przechowywania, w celu zapewnienia korzystania ze środków ochrony prawnej lub w celu ochrony praw innej osoby fizycznej lub prawnej, lub z uwagi na ważne względy interesu publicznego Unii Europejskiej lub państwa członkowskiego);
d)prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;

3.16.)RODO (ograniczenia stosowania)

9) nie przysługuje Pani/Panu:
a) w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych;
b) prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;
c) na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO;
10) przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego na niezgodne z RODO przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych przez administratora. Organem właściwym dla przedmiotowej skargi jest Urząd Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

WD.271.2.8.2026

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest

„Usuwanie skutków powodzi na terenie aglomeracji gminy Otmuchów - Odtworzenie istniejącego rowu odwodnieniowego w mieście Otmuchów obręb Wójcice” 2. Zakres zadania obejmuje w szczególności: Odtworzenie istniejącego rowu odwodnieniowego w mieście Otmuchów obręb Wójcice 1. Roboty przygotowawcze 2. Roboty pomiarowe wraz z wykonaniem mapy powykonawczej 3. Karczowanie ścinanie średniej gęstości krzaków podszycia i drzew wraz z ich odniesieniem i ułożeniem w stosy wykarczowaniu pniaków wraz z oczyszczeniem terenu z pozostałości 4. Wywożenie dłużyc w miejsce wskazane przez Zamawiającego 5. Wykonanie niezbędnych robót rozbiórkowych i demontażowych elementów istniejącej infrastruktury rowu oraz urządzeń związanych z jego funkcjonowaniem, które ze względu na stan techniczny, uszkodzenia lub zakres planowanych robót wymagają usunięcia, wraz z wywozem i zagospodarowaniem materiałów pochodzących z rozbiórki. – utylizacja 6. Skarpowanie mechaniczne i ręczne dna i brzegów rowu 7. Demontaż balustrad 8. Wykonanie umocnienia skarp płytami ażurowymi na podsypce cementowo- piaskowej 9. Wykonanie nowych ścian żelbetowych w istniejącym miejsce starych murów oporowych lub remont istniejących elementów uzupełnienie braków w murach oporowych przepustach przyczółkach itp. 10. Montaż nowych balustrad ze szczeblinkami lub wypełnione siatką. 3. Szczegółowy zakres robót i obowiązków wykonawcy zawierają: 1) przedmiar robót, 2) dokumentacja techniczna, 3) projektowane postanowienia umowy,

4.2.6.)Główny kod CPV

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45112100-6 - Roboty w zakresie kopania rowów

90721800-5 - Usługi ochrony przed naturalnym ryzykiem lub zagrożeniami

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Okres gwarancji

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Nie

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Nie

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Tak

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo winno być załączone do oferty.
2. W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenia, o których mowa w punkcie XIV 3.2 SWZ, składa każdy z wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w zakresie, w jakim każdy z wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu.
3. W odniesieniu do warunków dotyczących wykształcenia, kwalifikacji zawodowych lub doświadczenia wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia mogą polegać na zdolnościach tych z wykonawców, którzy wykonają roboty budowlane lub usługi, do realizacji których te zdolności są wymagane.
4. W przypadku, o którym mowa w punkcie 3 powyżej, wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają do oferty oświadczenie, z którego wynika, które roboty budowlane, dostawy lub usługi wykonają poszczególni wykonawcy. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia składają powyższe oświadczenie na formularzu oferty.
5. Oświadczenia i dokumenty potwierdzające brak podstaw do wykluczenia z postępowania składa każdy z wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie. Oświadczenia i dokumenty potwierdzające spełnianie warunków udziału w postępowania składa każdy z wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie w zakresie w jakim każdy z wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu.

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Tak

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

1. Projektowane postanowienia umowy w sprawie niniejszego zamówienia zostały zawarte we wzorze umowy, stanowiącym załącznik do SWZ.
2. Zamawiający przewiduje możliwość zmiany zawartej umowy w stosunku do treści wybranej oferty w zakresie uregulowanym w art. 454-455 Pzp oraz wskazanym w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik do niniejszej SWZ.
3. Zmiana umowy wymaga dla swej ważności, pod rygorem nieważności, zachowania formy pisemnej.
4. Dopuszcza się zmiany umowy dotyczące poprawienia błędów i oczywistych omyłek  słownych, literowych
i liczbowych, zmiany układu graficznego umowy lub numeracji  jednostek redakcyjnych, niepowodujące zmiany celu i istoty umowy, przy czym wymaga to zgody obu stron umowy.
5. Jeżeli w trakcie realizacji umowy zaistnieje konieczność dokonania uszczegółowienia, wykładni lub doprecyzowania poszczególnych zapisów umowy, niepowodujących zmiany celu i istoty  umowy, dopuszcza się zmiany Umowy w tym zakresie, przy czym wymaga to zgody obu stron umowy.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-09-23 09:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://otmuchow.ezamawiajacy.pl

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-09-23 09:30

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-10-22

Sekcja 9

Pozostałe informacje

  1. 1.
    Zamawiający wymaga udziału wykonawców w wizji lokalnej. Do oferty należny dołączyć protokół z wizji lokalnej. Zamawiający wymaga przeprowadzenia przez wykonawców wizji lokalnej miejsca realizacji zamówienia, w celu pozyskania wszelkich danych mogących być przydatnymi do przygotowania oferty oraz realizacji przedmiotu umowy.
    W celu umówienia wizji lokalnej lub zapoznania się z dokumentacją znajdującą się na miejscu kontaktować należy się z: PANEM MARIUSZEM KUJAWSKIM, osobiście w siedzibie zamawiającego lub pod nr telefonu 77 431 50 16 LUB 17, wewn. 346.
  2. 1.
    Odbycie wizji lokalnej musi być potwierdzone złożeniem podpisu przedstawiciela zamawiającego na protokole z przeprowadzenia wizji lokalnej.
  3. 2.
    W przypadku braku złożenia wraz z ofertą protokołu z odbycia wizji lokalnej, zamawiający może wezwać wykonawcę do złożenia tego dokumentu lub odstąpić od tego wezwania pod warunkiem, że zamawiający brał współudział w wizji lokalnej z danym wykonawcą i jest w posiadaniu takiego protokołu.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45200000-9Roboty budowlane w zakresie wznosze…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 523 356 zł
Próbka: 70 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
356 600 zł4 470 763 zł
Rozstęp międzykwartylowy
4 114 162 zł
Źródło próbki
CPV 45200000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
356 600 zł
Mediana
1 523 356 zł
Górny kwartyl
4 470 763 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 23.09.2026, 09:00. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
Gmina Otmuchów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Otmuchów.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45200000-9 (Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.