Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
689 037 zł
Umowa zawarta
4 września 2026
Okres realizacji
3 miesiące
Oferty w postępowaniu
8 ofertceny: 642 618 zł – 779 602 złodrzucone: 1
Wybrano ofertę droższą o 7,2% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont drogi powiatowej nr 1945B w obrębie m. Stare Duchny na długości ok. 990 m.

Zamawiający Zarząd Dróg Powiatowych w Łomży (Łomża, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont drogi powiatowej nr 1945B w obrębie m. Stare Duchny na długości ok. 990 m”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Budownictwa Komunikacyjnego sp. z o.o. Wartość umowy: 689 037 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Zarząd Dróg Powiatowych w ŁomżyŁomża, Podlaskieopublikowano 4 września 2026
Wartość umowy
689 037 zł
Liczba ofert
8 ofert
Konkurencyjność
~4,7 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    23 lipca 2026

    Termin ofert: 7 sierpnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    04 września 2026

    8 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Budownictwa Komunikacyjnego sp. z o.o. (Łomża), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 689 036,74 zł (umowę zawarto 4 września 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert; ceny wahały się od 642 618,38 zł do 779 602,34 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 3 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail