Remont dróg dojazdowych do gruntów rolnych na terenie gminy Mędrzechów w 2026 r.
Zamawiający Gmina Mędrzechów (Mędrzechów, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Remont dróg dojazdowych do gruntów rolnych na terenie gminy Mędrzechów w 2026 r”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 720 337 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=7273, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,9 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
15 czerwca 2026
Termin ofert: 30 czerwca 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
22 lipca 2026
8 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
04 września 2026
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | GMINA MĘDRZECHÓW |
| 1.2.) | Oddział zamawiającego | Urząd Gminy Mędrzechów |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 001002509 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Mędrzechów 434 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Mędrzechów |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 33-221 |
| 1.4.4.) | Województwo | małopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL217 - Tarnowski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 146442412 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | sekretariat@medrzechow.net |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.medrzechow.net |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-64583dd3-3a4a-4120-8e13-e847b738fc0a |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00423371 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-09-04 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2026/BZP 00289516 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Remont dróg dojazdowych do gruntów rolnych na terenie gminy Mędrzechów w 2026 r. |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | |
| 1. | Przedmiotem zamówienia jest | Remont dróg dojazdowych do gruntów rolnych na terenie gminy Mędrzechów w 2026 r. a/ Remont drogi dojazdowej do gruntów rolnych Wola Mędrzechowska – Podlesie w Km 0+000 – 0+124 na dz. nr 66 w msc. Wola Mędrzechowska. Zakres prac obejmuje: - mechaniczne profilowanie, usunięcie nadmiaru ziemi śr. w-wa 15 cm. - wzmocnienie podbudowy kruszywem łamanym (mieszanka 0-63) o gr. w-wy 20 cm (km 0+000 0+124) - wyrównanie kruszywem łamanym (mieszanka 0-31,5) o gr. w-wy 8 cm (km 0+000 0+124) - skropienie nawierzchni emulsją asfaltową na zimno 0,5 kg/m2 (km 0+000 -0+114) - wyrównanie nawierzchni, mieszanką mineralno-bitumiczną asfaltowo grysową w-wa wiążąca gr. w-wy 4 cm (km 0+000 -0+114) - wykonanie nawierzchni bitumicznej z mieszanki mineralno-bitumicznej asfaltowo grysowej w-wa ścieralna gr. w-wy 3 cm (km 0+000 -0+114) - wykonanie nawierzchni z kruszywa łamanego (mieszanka 0-31,5) o gr. w-wy 7 cm (km 0+114 0+124) - umocnienie poboczy kruszywem łamanym gr. w-wy 8 cm. b/ Remont drogi dojazdowej do gruntów rolnych Wólka Grądzka – Dwór w Km 0+637 – 1+410 na dz. nr 78/11 w msc. Wólka Grądzka. Zakres prac obejmuje: - usunięcie nadmiaru ziemi śr. w-wa 15 cm, mechaniczne profilowanie i zagęszczenie podłoża pod warstwy konstrukcyjne, - wyrównanie istniejącej nawierzchni kruszywem łamanym (0-63 mm) 35,25 m3 - nawierzchnia z mieszanki niezwiązanej z kruszywem (mieszanka 0-31,5) o gr. w-wy 10 cm (Km 0+637 – 1+410) c/ Remont drogi dojazdowej do gruntów rolnych Kupienin – Kupienin Centrum w Km 0+000 – 0+432 na dz. nr 660 w msc. Kupienin. Zakres prac obejmuje: - odsłonięcie poboczy, frezowanie i mechaniczne profilowanie istniejącej nawierzchni, - wykonanie wzmocnienia podłoża metodą mieszania wgłębnego głębokość 20 cm, - wyrównanie kruszywem łamanym (mieszanka 0-31,5) o gr. w-wy 8 cm (km 0+000 0+432) - skropienie nawierzchni emulsją asfaltową na zimno 0,5 kg/m2 (km 0+000 -0+422) - wyrównanie nawierzchni, mieszanką mineralno-bitumiczną asfaltowo grysową w-wa wiążąca gr. w-wy 4 cm (km 0+000 -0+422), - wykonanie nawierzchni bitumicznej z mieszanki mineralno-bitumicznej asfaltowo grysowej w-wa ścieralna gr. w-wy 3 cm (km 0+000 -0+422), - nawierzchnia z mieszanki niezwiązanej z kruszywem łamanym 0 - 31,5 o gr. w-wy 7 cm (km 0+422 – 0+423) - umocnienie poboczy kruszywem łamanym gr. w-wy 8 cm. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2026-07-16 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | od 2026-07-16 do 2026-09-15 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Z.U.R. TECH – BUD Marzena Brzdękiewicz |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 8661150976 |
| 4.3.3.) | Ulica | Krakowska Duża 50A |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Połaniec |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 28-230 |
| 4.3.6.) | Województwo | świętokrzyskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 313213,72 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2026/BZP 00356825/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-08-26 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 313213,72 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.