Wynik częściowy: umowy w 1 z 3 części, 2 unieważniono3 części
Łączna wartość umów
293 000 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    293 000 zł
    1 oferta
  2. Unieważniona
    Część 2
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
    0 ofert
  3. Unieważniona
    Część 3
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
    0 ofert
Oferty w postępowaniu
1 oferta(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres udzielonej gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja budynku Starostwa Powiatowego w Olsztynie-Etap 2

Zamawiający Powiat Olsztyński (Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Modernizacja budynku Starostwa Powiatowego w Olsztynie-Etap 2”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 293 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Powiat OlsztyńskiOlsztyn, Warmińsko-Mazurskieopublikowano 4 września 2026
Łączna wartość umów
293 000 zł
Liczba ofert
1 ofertałącznie, 3 części
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    28 lipca 2026

    Termin ofert: 14 sierpnia 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    04 września 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 3 części: w 1 wybrano wykonawcę, 2 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 292 999,53 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 1 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail