Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

DZP/13/24 DOSTAWA LEKÓW

Zamawiający Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie Sp. z o.o. (Kościerzyna, Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „DZP/13/24 DOSTAWA LEKÓW”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 2 034 047 zł
Konkurencyjność
~4,0 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

37 wpisów
  1. Wykonanie umowy

    29 stycznia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wykonanie umowy

    29 stycznia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  3. Wykonanie umowy

    29 stycznia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  4. Wykonanie umowy

    29 stycznia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  5. Wykonanie umowy

    29 stycznia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  6. Wykonanie umowy

    29 stycznia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  7. Wykonanie umowy

    29 stycznia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  8. Wykonanie umowy

    29 stycznia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  9. Wykonanie umowy

    29 stycznia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  10. Wykonanie umowy

    29 stycznia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  11. Wykonanie umowy

    29 stycznia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  12. Wykonanie umowy

    03 marca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  13. Wykonanie umowy

    03 marca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  14. Wykonanie umowy

    03 marca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  15. Wykonanie umowy

    03 marca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  16. Wykonanie umowy

    03 marca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  17. Wykonanie umowy

    03 marca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  18. Wykonanie umowy

    04 marca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  19. Wykonanie umowy

    04 marca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  20. Wykonanie umowy

    04 marca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  21. Wykonanie umowy

    04 marca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  22. Wykonanie umowy

    04 marca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  23. Wykonanie umowy

    04 marca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  24. Wykonanie umowy

    04 marca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  25. Wykonanie umowy

    04 marca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  26. Wykonanie umowy

    04 marca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  27. Wykonanie umowy

    04 marca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  28. Wykonanie umowy

    04 marca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  29. Wykonanie umowy

    04 marca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  30. Wykonanie umowy

    04 marca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  31. Wykonanie umowy

    04 marca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  32. Wykonanie umowy

    04 marca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  33. Wykonanie umowy

    04 marca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  34. Wykonanie umowy

    04 marca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  35. Wykonanie umowy

    04 marca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  36. Wykonanie umowy

    04 marca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  37. Wykonanie umowyBieżące

    04 września 2026

Alert e-mail