Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
69 000 zł
Umowa zawarta
12 sierpnia 2026
Okres realizacji
70 dni
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 69 000 zł – 131 735 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont pomieszczeń Wydziału Nauk Technicznych w budynku ul. Oczapowskiego 11 oraz ul. Słonecznej 46A Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Zamawiający Uniwersytet Warmińsko – Mazurski w Olsztynie (Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont pomieszczeń Wydziału Nauk Technicznych w budynku ul. Oczapowskiego 11 oraz ul.…”, wybierając ofertę wykonawcy DS.Konstruktion Sp.zo.o. Wartość umowy: 69 000 zł. Złożono 5 ofert.

Wartość umowy
69 000 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    10 lipca 2026

    Termin ofert: 29 lipca 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    04 września 2026

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy DS.Konstruktion Sp.zo.o. (Olsztyn).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 69 000,00 zł (umowę zawarto 12 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 69 000,00 zł do 131 735,07 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 70 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail