Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
308 806 zł
Umowa zawarta
4 września 2026
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Długość okresu gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługi napraw mechanicznych, w tym napraw bieżących i powypadkowych, ambulansów sanitarnych Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego Kraków - 19/NAPRAWY/2026

Zamawiający Krakowskie Pogotowie Ratunkowe (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługi napraw mechanicznych, w tym napraw bieżących i powypadkowych, ambulansów…”, wybierając ofertę wykonawcy Zakład Elektromechaniki Pojazdowe j Marcin Wojciechowski. Wartość umowy: 308 806 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Krakowskie Pogotowie RatunkoweKraków, Małopolskieopublikowano 4 września 2026
Wartość umowy
308 806 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,9 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    19 sierpnia 2026

    Termin ofert: 28 sierpnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    04 września 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Zakład Elektromechaniki Pojazdowe j Marcin Wojciechowski (Radymno), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 308 805,50 zł (umowę zawarto 4 września 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail