Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcęwg ogłoszenia, przed weryfikacją
Wybrany wykonawca
Umowa zawarta
3 lipca 2026
Okres realizacji
5 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertywszystkie od małych i średnich firm
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja oświetlenia na terenie Gminy Skórzec – etap II

Zamawiający Gmina Skórzec (Skórzec, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja oświetlenia na terenie Gminy Skórzec – etap II”, wybierając ofertę wykonawcy LK PHU Arkadiusz Wiśniewski. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina SkórzecSkórzec, Mazowieckieopublikowano 4 września 2026
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 298 805 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    28 maja 2026

    Termin ofert: 12 czerwca 2026 10:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    04 września 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy LK PHU Arkadiusz Wiśniewski (Kosów Lacki), mała firma.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: 5 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Skórzec

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 711582575

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Siedlecka 3

1.5.2.)Miejscowość

Skórzec

1.5.3.)Kod pocztowy

08-114

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL925 - Siedlecki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowieniapubliczne@gminaskorzec.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://gminaskorzec.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-39b97fa1-2938-40d1-9e2e-1ac2c71cb35f

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Modernizacja oświetlenia na terenie Gminy Skórzec – etap II

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-39b97fa1-2938-40d1-9e2e-1ac2c71cb35f

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00423072

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00058091/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.3 Modernizacja oświetlenia na terenie Gminy Skórzec

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00265695

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RG.271.7.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest modernizacja oświetlenia na terenie Gminy Skórzec w ramach następujących zadań:
1) zadanie nr 1:
Budowa napowietrzno-kablowej sieci elektroenergetycznej oświetlenia ulicznego (obejmującej napięcie znamionowe nie wyższe niż 1kV) w miejscowości Drupia, obejmujące:
- budowę napowietrznej linii oświetlenia ulicznego (od istniejącego słupa 3-11 do projektowanego słupa UG/2) – 72 m;
- budowę kablowej linii oświetlenia ulicznego – 43 m,
- budowę stanowisk słupowych z oprawami typu LED (UG/1, UG/2, UG/3 + wykonanie uziemienia na ostatnim słupie) – 3 szt.,
2) zadanie nr 2:
Budowa kablowej sieci elektroenergetycznej oświetlenia ulicznego (obejmującej napięcie znamionowe nie wyższe niż 1kV) w miejscowości Żelków (ul. Różana), obejmujące:
- budowę kablowej linii oświetlenia ulicznego typu YAKXS4x35mm – 120/161 m;
- budowę nowych stanowisk słupowych oświetlenia ulicznego – 3 szt.;
- montaż opraw oświetlenia ulicznego – 3 szt.,
3) zadanie nr 3:
Budowa kablowej sieci elektroenergetycznej oświetlenia ulicznego (obejmującej napięcie znamionowe nie wyższe niż 1kV) w miejscowości Dąbrówka-Ług (SON na słupie 3-1), obejmujące:
- budowę kablowej linii oświetlenia ulicznego typu YAKXS4x35mm – 48/62 m;
- budowę nowych stanowisk słupowych oświetlenia ulicznego – 1 szt.;
- montaż opraw oświetlenia ulicznego – 1 szt.,
4) zadanie nr 4:
Budowa kablowej sieci elektroenergetycznej oświetlenia ulicznego (obejmującej napięcie znamionowe nie wyższe niż 1kV) w miejscowości Dąbrówka-Ług (od ul. Małego Księcia do ul. Bajkowej), obejmujące:
- budowę kablowej linii oświetlenia ulicznego typu YAKXS4x35mm – 295/373 m;
- budowę nowych stanowisk słupowych oświetlenia ulicznego – 7 szt.;
- montaż opraw oświetlenia ulicznego – 8 szt.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w projekcie budowlanym i Szczegółowej Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót stanowiących załącznik nr 4 do SWZ.
Uwaga:
- w odniesieniu do zadania nr 1 dokumentacja projektowa obejmuje szerszy zakres rzeczowy. Zakresem zamówienia objęte są tylko roboty wskazane w ust. 1 pkt 1 III rozdziału SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

175890,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

191265,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

175890,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

LK PHU Arkadiusz Wiśniewski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8231639410

7.3.3)Ulica

Pańska

7.3.4)Miejscowość

Kosów Lacki

7.3.5)Kod pocztowy

08-330

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

175890,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

5 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45316110-9Instalowanie urządzeń oświetlenia d…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
298 805 zł
Próbka: 23 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
142 242 zł354 833 zł
Rozstęp międzykwartylowy
212 592 zł
Źródło próbki
CPV 45316110· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
142 242 zł
Mediana
298 805 zł
Górny kwartyl
354 833 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Rejestr umów

Umowa z tego postępowania w Centralnym Rejestrze Umów

Zamawiający zgłosił zawartą umowę do rządowego rejestru. Zobacz kwotę, strony i aneksy wpisu.

Przeszukaj Centralny Rejestr Umów →

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Skórzec prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Skórzec.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45316110-9 (Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Nie potwierdziliśmy jeszcze kompletnego snapshotu wszystkich części tego ogłoszenia wynikowego. Do czasu ponownej weryfikacji nie publikujemy wykonawców, rozstrzygnięć części, kwot ani liczby ofert z pól zastępczych.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.