Zmiana umowy · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie umowy
Zmiana umowy

Adaptacja pomieszczeń na utworzenie 12 miejsc opieki nad dziećmi w klubie dziecięcym wraz z wyposażeniem w m.Kondratowice przy ul. Chmielowej 1A – etap II wyposażenie i montaż placu zabaw -II

Zamawiający Gmina Kondratowice (Prusy, Dolnośląskie) opublikował zmianę umowy w postępowaniu „Adaptacja pomieszczeń na utworzenie 12 miejsc opieki nad dziećmi w klubie dziecięcym wraz…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina KondratowicePrusy, Dolnośląskieopublikowano 4 września 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 228 437 zł
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana umowy

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Kondratowice

1.3)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 931934940

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Kondratowice, Nowa 1

1.4.2.)Miejscowość

Prusy

1.4.3.)Kod pocztowy

57-150

1.4.4.)Województwo

dolnośląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL518 - Wrocławski

1.4.7.)Numer telefonu

713927681

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@kondratowice.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.kondratowice.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy zmiany

Umowy

2.2.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-583ec8f7-0313-4ccc-9aec-cbe13e89bafb

2.3.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00422931

2.4.)Wersja ogłoszenia

01

2.5.)Data ogłoszenia

2026-09-04

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa/umowa ramowa

PunktPoleWartość
3.1.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

3.1.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00322174

3.2.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.3.)Nazwa projektu lub programu

Projekt FERS "Opieka nad dziećmi do lat 3 - program Maluch +" współfinansowany z Krajowego Planu Odbudowy na rzecz Odbudowy i Zwiększenia Odporności w ramach inwestycji A4.2.1 pn.: "Wsparcie programów dofinansowania miejsc opieki nad dziećmi 0-3 lat (żłobki, kluby dziecięce) w ramach MALUCH + 2022-2029 w ramach priorytetu 3 Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027

3.4.)Tryb udzielenia zamówienia/zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.5.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.6.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Adaptacja pomieszczeń na utworzenie 12 miejsc opieki nad dziećmi w klubie dziecięcym wraz z wyposażeniem w m.Kondratowice przy ul. Chmielowej 1A – etap II wyposażenie i montaż placu zabaw -II

3.7.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wyposażenie i montaż placu zabaw wraz z bezpieczną nawierzchnią i ogrodzeniem do-stosowanego do potrzeb Klubu Dziecięcego dla grupy 12 dzieci na działce nr 10/7 przy ul. Chmielowej 1A w miejscowości Kondratowice.
2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
a) Obrzeża betonowe
b) Nawierzchnię SBR w płytkach
c) Zieleń
d) Małą architekturę w postaci:
• elementów wyposażenia zabawowego: zestawów zabawowych 3 kpl., bujaków 2 kpl, huśtawki 1 kpl, ławek ze stolikiem dla dzieci 3 kpl oraz tablicy informacyjnej 1 kpl.
• żagla przeciwsłonecznego – pergoli
• ławek
• koszy na śmieci
• ogrodzenia z 2 furtkami

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa PZT oraz przedmiar robót, które stanowią załączniki do niniejszej SWZ.

3.8.)Główny kod CPV

45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

3.9.)Dodatkowy kod CPV

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

45000000-7 - Roboty budowlane

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie/umowie ramowej

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy/umowy ramowej

2026-08-05

4.2.)Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej

do 2026-09-19

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę/umowę ramową
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

PROMETEUSZ CEZARY WOJCIECH KRAKOWSKI

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 473211489

4.3.3.)Ulica

ul. Topolowa 23

4.3.4.)Miejscowość

Pabianice

4.3.5.)Kod pocztowy

95-200

4.3.6.)Województwo

łódzkie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy/umowy ramowej

250351,09 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP

2026/BZP 00379623/01

Sekcja 5

Zmiana umowy/umowy ramowej

PunktPoleWartość
5.1.)Data zmiany umowy/umowy ramowej)

2026-09-02

5.2.)Podstawa prawna zmiany umowy/umowy ramowej

art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy

5.3.)Przyczyny dokonania zmian umowy/umowy ramowej

Na podstawie wniosku wykonawcy z prośbą o zmianę terminu wykonania umowy spowodowanej oczekiwaniem na wykonanie urządzeń zabawowych, niezbędnych do montażu placu zabaw.

5.4.)Krótki opis zmiany umowy/umowy ramowej

Zakończenie wykonania robót do dnia 15.10.2026 r.

5.5.)Wartość zmiany umowy
5.5.3.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.6.)Wcześniejsze zmiany umowy/umowy ramowej, obligujące do zamieszczenia ogłoszenia o zmianie umowy

Nie

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45112723-9Roboty w zakresie kształtowania pla…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
228 437 zł
Próbka: 31 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
192 634 zł290 854 zł
Rozstęp międzykwartylowy
98 220 zł
Źródło próbki
CPV 45112723· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
192 634 zł
Mediana
228 437 zł
Górny kwartyl
290 854 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Kondratowice prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Prusy.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45112723-9 (Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.