AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Budowa ciągu pieszo-rowerowego w Zbąszyniu od targowiska do kładki

Zamawiający Gmina Zbąszyń (Zbąszyń, Wielkopolskie) prowadzi postępowanie „Budowa ciągu pieszo-rowerowego w Zbąszyniu od targowiska do kładki”. Termin składania ofert upływa 22 września 2026, 12:00. Planowany budżet: 2 724 000 zł. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina ZbąszyńZbąszyń, Wielkopolskie (powiat Nowotomyski →)opublikowano 4 września 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
2 724 000 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
22 września 2026, 12:00
15d 15h
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    04 września 2026

    Termin ofert: 22 września 2026 12:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin składania ofert upływa 22 września 2026 roku o godzinie 12:00.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.

  • 3

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Budowa ciągu pieszo-rowerowego w Zbąszyniu od targowiska do kładki.

  • 4

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

  • 5

    ZakresSzacunkowa wartość zamówienia: 2 724 000,00 zł.

Kontekst Atlasu

  • Ten zamawiający unieważnia częściej niż inni: 37% jego postępowań z ostatnich 3 lat nie zakończyło się wyborem wykonawcy (w kraju: 14%).
  • KIO z ostatnich 3 lat: Atlas łączy 3 orzeczenia z postępowaniami tego zamawiającego, w tym 3 z tej samej głównej dziedziny CPV co ogłoszenie; w 3 sprawach odwołanie uwzględniono. Dla skali: 63 rozstrzygnięcia tego zamawiającego w bazie.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail