Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Najem cyfrowych łączy telekomunikacyjnych dla jednostek Policji województwa dolnośląskiego.

Zamawiający Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu (Wrocław, Dolnośląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Najem cyfrowych łączy telekomunikacyjnych dla jednostek Policji województwa…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji we WrocławiuWrocław, Dolnośląskieopublikowano 4 września 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~1,1 oferta
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

25 wpisów
  1. Wykonanie umowy

    04 września 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wykonanie umowy

    04 września 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  3. Wykonanie umowyBieżące

    04 września 2026

    1 wykonawca
  4. Wykonanie umowy

    04 września 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  5. Wykonanie umowy

    04 września 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  6. Wykonanie umowy

    04 września 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  7. Wykonanie umowy

    04 września 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  8. Wykonanie umowy

    04 września 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  9. Wykonanie umowy

    04 września 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  10. Wykonanie umowy

    04 września 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  11. Wykonanie umowy

    04 września 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  12. Wykonanie umowy

    04 września 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  13. Wykonanie umowy

    04 września 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  14. Wykonanie umowy

    04 września 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  15. Wykonanie umowy

    04 września 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  16. Wykonanie umowy

    04 września 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  17. Wykonanie umowy

    04 września 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  18. Wykonanie umowy

    04 września 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  19. Wykonanie umowy

    04 września 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  20. Wykonanie umowy

    04 września 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  21. Wykonanie umowy

    04 września 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  22. Wykonanie umowy

    04 września 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  23. Wykonanie umowy

    04 września 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  24. Wykonanie umowy

    04 września 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  25. Wykonanie umowy

    04 września 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 930156216

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Podwale 31-33

1.4.2.)Miejscowość

Wrocław

1.4.3.)Kod pocztowy

50-040

1.4.4.)Województwo

dolnośląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL514 - Miasto Wrocław

1.4.7.)Numer telefonu

47 8714323

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

malgorzata.lenik@wr.policja.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.dolnoslaska.policja.gov.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f35adfd2-c466-11ec-aa46-6a814e8de928

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00422831

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-09-04

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/S 080-215646

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Najem cyfrowych łączy telekomunikacyjnych dla jednostek Policji województwa dolnośląskiego.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Szczeg. OPZ został zawarty w zał. do PPU - zał. nr 1.1 do SWZ – PPU dla Łączy cyfrowych. Wyk. na własny koszt zapewni dostęp do poszczególnych węzłów łączności Zam. z wyk. infrastruktury kablowej i przekaże do używania Zam. urządzenia własne, o których mowa w PPU.
Przed. zam. został podziel. na 26 cz. wskaz. w zał. nr 2 do SWZ. Zam. dop. możliwość składania ofert częściowych. Wyk. może złożyć ofertę w jednej, dwóch, kilku lub wszystkich częściach postęp. Maks. ilość części postęp., w której Wyk. może złożyć ofertę: 26.
Dostępność dla osób niepełnospr. W odniesieniu do war. określ. w art. 100 Pzp - przed. zam. nie jest przez. do użytku osób fizycznych i ma wpływu na dostęp. dla os. niepełnospr.
Miejsce realizacji usług: jedn. Policji woj. dolnośląskiego. Adresy relacji dla poszczeg. części postęp. wskazano w zał. nr 2 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

64214400-3 - Wynajem kablowych łączy telefonicznych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2022-07-01

4.2.)Okres realizacji zamówienia

36 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Orange Polska SA

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5260250995

4.3.3.)Ulica

Al. Jerozolimskie 160

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.5.)Kod pocztowy

02-326

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

49593,60 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2022/S 143-410011

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-12-14

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

49593,60 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

Ogłoszenie dotyczy części 3 postępowania.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

64214400-3Wynajem kablowych łączy telefoniczn…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wrocław.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 64214400-3 (Wynajem kablowych łączy telefonicznych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.