Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
3 939 672 zł
Umowa zawarta
3 września 2026
Okres realizacji
5 miesiące
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 3 939 672 zł – 4 400 000 złodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa ścieżek rowerowych w Żarach w miejscach wynikających z koncepcji opracowanej dla ŻŻOF – etap I - Budowa ciągu pieszo – rowerowego w ul. Kilińskiego

Zamawiający Gmina Żary O Statusie Miejskim (Żary, Lubuskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa ścieżek rowerowych w Żarach w miejscach wynikających z koncepcji opracowanej dla…”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Drogowe ”KONTRAKT” Sp. z o.o. Wartość umowy: 3 939 672 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina Żary O Statusie MiejskimŻary, Lubuskie (powiat Żarski →)opublikowano 4 września 2026
Wartość umowy
3 939 672 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~4,2 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    17 czerwca 2026

    Termin ofert: 7 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    04 września 2026

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Drogowe ”KONTRAKT” Sp. z o.o. (Krosno Odrzańskie), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 3 939 671,55 zł (umowę zawarto 3 września 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 3 939 671,55 zł do 4 400 000,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 5 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail