Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
356 700 zł
Umowa zawarta
1 września 2026
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 289 000 zł – 450 000 zł
Wybrano ofertę droższą o 23% od najtańszej złożonej
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dokumentacja projektowo-kosztorysowa przebudowy i budowy dróg ul. J.U. Niemcewicza, J. Sowińskiego, B. Głowackiego (do ul. S. Staszica) oraz M. Jakubicy w Żarach

Zamawiający Gmina Żary O Statusie Miejskim (Żary, Lubuskie) rozstrzygnął postępowanie „Dokumentacja projektowo-kosztorysowa przebudowy i budowy dróg ul. J.U. Niemcewicza, J.…”, wybierając ofertę wykonawcy PMB Kompleks PHU Mateusz Bogój. Wartość umowy: 356 700 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina Żary O Statusie MiejskimŻary, Lubuskie (powiat Żarski →)opublikowano 3 września 2026
Wartość umowy
356 700 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    08 czerwca 2026

    Termin ofert: 17 czerwca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 września 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PMB Kompleks PHU Mateusz Bogój (Zielona Góra).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 356 700,00 zł (umowę zawarto 1 września 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 289 000,00 zł do 450 000,00 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail