Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
73 800 zł
Umowa zawarta
6 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 15 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 73 800 zł – 257 070 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie personelu kluczowego40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie dokumentacji projektowej oraz pełnienie nadzoru autorskiego dla zdania pn.: „Budowa kanalizacji deszczowej w ciągu DP 4337E ul. Konstytucji 3 Maja w Tomaszowie Mazowieckim”.

Zamawiający Zarząd Dróg Powiatowych w Tomaszowie Mazowieckim (Tomaszów Mazowiecki, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie dokumentacji projektowej oraz pełnienie nadzoru autorskiego dla zdania pn.:…”, wybierając ofertę wykonawcy Usługi Projektowe i Nadzory Bogumił Koziarski. Wartość umowy: 73 800 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
73 800 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    02 lipca 2026

    Termin ofert: 10 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    04 września 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Usługi Projektowe i Nadzory Bogumił Koziarski (Świniokierz Dworski).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 73 800,00 zł (umowę zawarto 6 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 73 800,00 zł do 257 070,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 15 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail