Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 390 000 zł
Umowa zawarta
4 września 2026
Okres realizacji
do 31 października 2027
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 1 390 000 zł – 2 259 509 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji jakości i rękojmi za wady40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa ścieżek rowerowo-pieszych jako element systemu komunikacyjnego Lidzbarka Warmińskiego.

Zamawiający Gmina Miejska Lidzbark Warmiński (Lidzbark Warmiński, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa ścieżek rowerowo-pieszych jako element systemu komunikacyjnego Lidzbarka…”, wybierając ofertę wykonawcy NETSERVICE DANIEL WOJDA. Wartość umowy: 1 390 000 zł. Złożono 6 ofert.

Wartość umowy
1 390 000 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy NETSERVICE DANIEL WOJDA (TŁOKOWO 38), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 390 000,00 zł (umowę zawarto 4 września 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 1 390 000,00 zł do 2 259 509,43 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 października 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail