Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 996 312 zł
Umowa zawarta
4 września 2026
Okres realizacji
70 dni
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 1 996 312 zł – 2 790 006 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Długość okresu gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa drogi powiatowej Nr 2023W na odcinku w miejscowości Ostromęczyn

Zamawiający Powiat Łosicki (Łosice, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa drogi powiatowej Nr 2023W na odcinku w miejscowości Ostromęczyn”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych "MIKST" Spółka z o.o. Wartość umowy: 1 996 312 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Powiat ŁosickiŁosice, Mazowieckie (powiat Łosicki →)opublikowano 4 września 2026
Wartość umowy
1 996 312 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    23 lipca 2026

    Termin ofert: 7 sierpnia 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    04 września 2026

    7 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych "MIKST" Spółka z o.o. (Węgrów), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 996 312,29 zł (umowę zawarto 4 września 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 1 996 312,29 zł do 2 790 006,05 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 70 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail