Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
155 851 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 11. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlano-remontowych w pustostanach stanowiących lokale mieszkalne na terenie Dzielnicy Żoliborz: ul. Powązkowska 44B m. 50, ul. Powązkowska 44B m. 25
    Wartość umowy
    38 619 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 21. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlano-remontowych w pustostanach stanowiących lokale mieszkalne na terenie Dzielnicy Żoliborz: ul. Krajewskiego 2 m. 5, ul. Krajewskiego 2A m. 4
    Wartość umowy
    117 231 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie robót budowlano-remontowych w pustostanach stanowiących lokale mieszkalne na terenie Dzielnicy Żoliborz.

Zamawiający "zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Żoliborz M.st. Warszawy" (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie robót budowlano-remontowych w pustostanach stanowiących lokale mieszkalne na…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 155 851 zł. Złożono 4 oferty.

Łączna wartość umów
155 851 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    23 lipca 2026

    Termin ofert: 7 sierpnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    04 września 2026

    2 oferty2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Usługi Remontowo-Budowlane Sebastian Suchecki (część 1); Usługi Remontowo-Budowlane Wojtczak Krystian (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 155 850,55 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail