Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
283 112 zł
Umowa zawarta
7 sierpnia 2026
Okres realizacji
30 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 283 112 zł – 286 624 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wyłonienie Wykonawcy w zakresie dostawy filtrów powietrza do budynków I i II Kampusu UJ oraz NCPS Solaris w Krakowie.

Zamawiający Uniwersytet Jagielloński (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Wyłonienie Wykonawcy w zakresie dostawy filtrów powietrza do budynków I i II Kampusu UJ…”, wybierając ofertę wykonawcy Filters International Sp. z o.o. Wartość umowy: 283 112 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Uniwersytet JagiellońskiKraków, Małopolskieopublikowano 4 września 2026
Wartość umowy
283 112 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,7 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Filters International Sp. z o.o. (Dąbrowa Górnicza), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 283 112,35 zł (umowę zawarto 7 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 283 112,35 zł do 286 623,71 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 30 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail