AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie gminy Deszczno w sezonach 2026-2028

Zamawiający Gmina Deszczno (Deszczno, Lubuskie) prowadzi postępowanie „Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie gminy Deszczno w sezonach 2026-2028”. Termin składania ofert upływa 11 września 2026, 16:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina DeszcznoDeszczno, Lubuskie (powiat Gorzowski →)opublikowano 3 września 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 714 920 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
11 września 2026, 16:00
6d 21h
Konkurencyjność
~2,9 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Wysokość kar umownych40%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    03 września 2026

    Termin ofert: 11 września 2026 16:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin składania ofert upływa 11 września 2026 roku o godzinie 16:00.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Wysokość kar umownych 40%.

  • 3

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie gminy Deszczno w sezonach 2026-2028.

  • 4

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Kontekst Atlasu

  • Kolejna edycja powtarzanego zamówienia (wcześniej: 2021 i 2024). Ostatnią rozstrzygniętą edycję (2024) wygrał Paja Sp. z o.o. Spółka Komandytowa przy 2 ofertach.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA DESZCZNO

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 210966935

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Lubuska 90

1.5.2.)Miejscowość

Deszczno

1.5.3.)Kod pocztowy

66-446

1.5.4.)Województwo

lubuskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL431 - Gorzowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

pawel.szmajda@deszczno.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.deszczno.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie gminy Deszczno w sezonach 2026-2028

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-361c9202-1c3a-427d-96ee-09d95035f9ac

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00421793

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00025245/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.6 Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie gminy Deszczno w sezonach 2026-2028

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-361c9202-1c3a-427d-96ee-09d95035f9ac

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

Komunikacja w postępowaniu - w innych przypadkach niż składanie ofert - odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem: formularzy do komunikacji dostępnych w zakładce „Formularze” (FORMULARZE DO KOMUNIKACJI, które umożliwiają dołączenie załącznika do przesyłanej wiadomości) na stronie postępowania https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-361c9202-1c3a-427d-96ee-09d95035f9ac albo za pomocą poczty elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18.7.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (w tym składanie wniosków o wyjaśnienie treści SWZ, wezwań, zawiadomień, wyjaśnień wykonawców).

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

1. Możliwość korzystania w postępowaniu z FORMULARZY DO KOMUNIKACJI w pełnym zakresie wymaga posiadania konta „Wykonawcy” na Platformie e-Zamówienia oraz zalogowania się na Platformie e-Zamówienia. Do korzystania z FORMULARZY DO KOMUNIKACJI służących do zadawania pytań dotyczących treści dokumentów zamówienia wystarczające jest posiadanie tzw. konta uproszczonego na Platformie e-Zamówienia.
2. Wszystkie wysłane i odebrane w postępowaniu przez Wykonawcę wiadomości widoczne są po zalogowaniu w podglądzie postępowania w zakładce „Komunikacja”.
3. Zawiadomienia, oświadczenia, wnioski, dokumenty lub informacje przekazywane w postępowaniu - inne niż określone w pkt 8 sporządza się: w postaci elektronicznej, w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17.02.2005r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne, w szczególności w formatach .txt, .rtf, .pdf, .doc, .docx, .odt., lub jako tekst wpisany bezpośrednio do wiadomości przekazywanej przy użyciu środków komunikacji elektronicznej (np. w treści e-mail lub w treści FORMULARZA DO KOMUNIKACJI).
4. Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem FORMULARZY DO KOMUNIKACJI wynosi 25 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza).
5. Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy e-Zamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia. Tym samym Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego akceptuje stosowanie się do wytycznych w ww. dokumencie.
6. W przypadku problemów technicznych i awarii związanych z funkcjonowaniem Platformy e-Zamówienia użytkownicy mogą skorzystać ze wsparcia technicznego dostępnego pod numerem telefonu 22 458 77 99 lub drogą elektroniczną poprzez formularz udostępniony na stronie internetowej prowadzonego postępowania w zakładce „Zgłoś problem”.
7. W sytuacji użycia poczty elektronicznej, Wykonawca na żądanie Zamawiającego niezwłocznie potwierdza fakt ich otrzymania. W przypadku niepotwierdzenia ze strony wykonawcy odbioru przesłanych informacji (pomimo takiego żądania), Zamawiający uzna, że wiadomość została mu doręczona w sposób umożliwiający wykonawcy zapoznanie się z treścią pisma, po wydrukowaniu prawidłowego raportu z przesłania poczty elektronicznej z jednoczesnym brakiem jej odwrotnego odrzucenia.
8. Oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy PZP, podmiotowe środki dowodowe, w tym oświadczenie, o którym mowa w art. 117 ust. 4 ustawy PZP, zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, przedmiotowe środki dowodowe, dokumenty o których mowa w art. 94 ust. 2 ustawy PZP, niewystawione przez upoważnione podmioty lub pełnomocnictwa:
a) sporządza się w postaci elektronicznej, w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17.02.2005r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne, w szczególności w formatach .txt, .rtf, .pdf, .doc, .docx, .odt., z zastrzeżeniem formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy PZP, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych;
b) opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym (elektronicznym), które mogą być zgodnie z wyborem Wykonawcy/Wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia/Podmiotu udostępniającego zasoby opatrzone podpisem typu zewnętrznego lub wewnętrznego [do przesyłanej wiadomości dodaje się uprzednio podpisane dokumenty wraz z wygenerowanym plikiem podpisu (typ zewnętrzny) lub dokument z wszytym podpisem (typ wewnętrzny).

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Zamawiający realizuje obowiązek informacyjny w treści SWZ

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

INW.271.1.9.2026

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg gminnych (łącznie ok. 80,66 km dróg w ramach utrzymania) w sezonach 2026-2028 obejmujące odśnieżanie dróg gminnych, zatok autobusowych oraz usuwanie śliskości na drogach poprzez zastosowanie środków niechemicznych i chemicznych do zwalczania gołoledzi zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 27 października 2005 r. w sprawie rodzajów i warunków stosowania środków, jakie mogą być używane na drogach publicznych oraz ulicach i placach (Dz. U. 2005. 230.1960).
2. W ramach zamówienia przewiduje się zimowe utrzymanie na drogach gminnych o nawierzchni twardej.
3. W ramach zimowego utrzymania dróg wykonawca zobowiązany jest do:
- likwidacji skutków zimy, żywiołu śnieżnego i skutków obniżonej temperatury poprzez przejęcie na siebie obowiązku utrzymania przejezdności dróg,
- zmniejszenie lub ograniczenie zakłóceń ruchu drogowego wywołanego czynnikami atmosferycznymi,
- zapewnienie odpowiednich materiałów w odpowiedniej ilości, niezbędnych do usuwania śliskości na drogach objętych zamówieniem,
- prowadzenia akcji zimowej w dzień i w nocy, w dni robocze i święta, w różnych warunkach atmosferycznych – opady śniegu, marznącego deszczu, zawieje, zamiecie śnieżne, niskie temperatury itp.
- utrzymania w pełnej gotowości technicznej i eksploatacyjnej środków transportowych i sprzętowych wraz
z osprzętem oraz środkami rozpuszczającymi lód i uszorstniającymi przewidzianymi do zwalczania skutków w ilości zapewniającej wykonanie zimowego utrzymania dróg, w okresach od 1 listopada do 31 marca zgodnie z wymaganiami Zamawiającego:
- w przypadku awarii sprzętu wykonawca jest zobowiązany wykonać przedmiot umowy sprzętem zastępczym,
- prawidłowej organizacji pracy w celu uniknięcia zakłóceń w ruchu drogowym, aby śnieg odgarnięty nie powodował utrudnień w komunikacji pieszych oraz nie utrudniał wjazdów i wyjazdów,
- pozostawania w stałym kontakcie telefonicznym i uzgadnianiu zasadności wykonania usług zgodnie z pkt 2.6. SWZ, całodobowej dyspozycji osób prowadzących akcję zimowego utrzymania dróg,
- prowadzenie dokumentacji zimowego utrzymania dróg zawierającej datę wykonania usługi, nazwę miejscowości, ilość kilometrów dróg na których wykonano usługę tj. odśnieżanie obustronne lub zwalczanie gołoledzi,
- przekazywanie Zamawiającemu pisemnej informacji z każdorazowego wykonania usługi dotyczącej świadczenia jednostkowej usługi tj. datę wykonania usługi, nazwę miejscowości, ilość kilometrów dróg na których wykonano usługę tj. odśnieżanie lub zwalczanie gołoledzi wraz ze zrzutem GPS z tego zakresu, za pośrednictwem poczty elektronicznej,
- przekazywanie Zamawiającemu pisemnego protokołu z każdorazowego wykonania usługi,
- zapewnienia wykonania usług przez osoby posiadające odpowiednie uprawnienia do kierowania pojazdami samochodowymi i obsługi maszyn do załadunku środków niezbędnych do wykonania zadania.

4.2.6.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2028-03-31

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Wysokość kar umownych

4.3.6.)Waga

40,00

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Nie

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu

Warunek w zakresie zdolności technicznej lub zawodowej:
Wykonawca spełni warunek, jeżeli wykaże, że w okresie ostatnich pięciu lat licząc wstecz od dnia, w którym upływa termin składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie wykonał co najmniej dwie usługi odpowiadające przedmiotowi zamówienia tj. każda z nich dotyczyła zimowego utrzymania dróg o łącznej długości co najmniej 20 km i była realizowana nieprzerwanie co najmniej w ciągu jednego sezonu zimowego (sezon zimowy rozumiany jest jako okres minimum 4 miesięcy np. od listopada do lutego).
Jeżeli Wykonawca miał podpisaną umowę na okres np. dwóch sezonów zimowych, potraktowane zostanie to jako wykonanie dwóch usług.

W zakresie posiadania potencjału technicznego Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że dysponuje co najmniej:
jednym pojazdem do odśnieżania (pług śnieżny) posiadającym 3 osie, o ładowności podwozia minimum 10 Mg oraz jednym pojazdem posiadającym 3 osie, o ładowności podwozia minimum 10 Mg wyposażonym w urządzenie do likwidacji gołoledzi (posypywarka), pojazdy wyposażone w nadajniki GPS z możliwością udostępnienia podglądu ich pracy na komputerze Zamawiającego
lub
jednym pojazdem posiadającym 3 osie, o ładowności podwozia minimum 10 Mg, spełniającym funkcje: posypywarki z pługiem, wyposażonym w nadajnik GPS z możliwością udostępnienia podglądu jego pracy na komputerze Zamawiającego.

Wymagana ładowność podwozia pojazdu dotyczy wartości wpisanej w dowód rejestracyjny pojazdu.

Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia spełnią warunek w zakresie zdolności technicznej lub zawodowej, jeżeli co najmniej jeden z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie wykonał co najmniej dwie usługi odpowiadające przedmiotowi zamówienia tj. każda z nich dotyczyła zimowego utrzymania dróg o łącznej długości co najmniej 20 km i była realizowana nieprzerwanie co najmniej w ciągu jednego sezonu zimowego (sezon zimowy rozumiany jest jako okres minimum 4 miesięcy np. od listopada do lutego).
Warunek w zakresie potencjału technicznego wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia mogą spełniać łącznie.

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania.

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

1. Wykaz usług wykonanych w okresie ostatnich trzech lat licząc wstecz od dnia, w którym upływa termin składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których usługi zostały wykonane lub są wykonywane wraz z załączeniem dowodów określających, czy te usługi zostały wykonane lub są wykonywane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego usługi zostały wykonane, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych są wykonywane, a jeżeli Wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie Wykonawcy; w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych nadal wykonywanych referencje bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonywanie powinny być wystawione w okresie ostatnich 3 miesięcy - załącznik nr 7 do SWZ; Jeżeli Wykonawca powołuje się na doświadczenie w realizacji usług wykonywanych wspólnie z innymi Wykonawcami, wówczas w powyższym Wykazie zobowiązany jest podać jedynie te usługi, w których wykonaniu Wykonawca ten bezpośrednio uczestniczył.
2. Wykaz narzędzi, wyposażenia zakładu lub urządzeń technicznych dostępnych wykonawcy w celu wykonania zamówienia publicznego wraz z informacją o podstawie do dysponowania tymi zasobami - załącznik nr 8 do SWZ.

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Tak

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

1. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia zobligowani są do ustanowienia Pełnomocnika do reprezentowania ich w niniejszym postępowaniu albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo winno być załączone do oferty.
2. Wszelka korespondencja prowadzona będzie wyłącznie z Pełnomocnikiem wykonawców.
3. Przepisy dotyczące wykonawcy stosuje się odpowiednio do wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.
4. W odniesieniu do Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia Zamawiający nie określa wymagań związanych z realizacją zamówienia w inny sposób niż w odniesieniu do pojedynczych wykonawców.

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Zmiany do umowy zostały określone w projekcie umowy załączonym do SWZ.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Tak

7.6.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-09-11 16:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-361c9202-1c3a-427d-96ee-09d95035f9ac

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-09-11 16:30

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-10-10

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90620000-9Usługi odśnieżania
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
714 920 zł
Próbka: 84 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
250 493 zł1 791 218 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 540 725 zł
Źródło próbki
CPV 90620000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
250 493 zł
Mediana
714 920 zł
Górny kwartyl
1 791 218 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Historia

Poprzednia edycja tego zamówienia

To zamówienie wraca cyklicznie. Zobacz wcześniejszych zwycięzców, kwalifikowane wartości rozstrzygnięć i poziom konkurencji.

  1. 2024wygrał(a): Paja Sp. z o.o. Spółka Komandytowa498 tys. zł2 ofertywynik →

Dopasowanie automatyczne: ten sam zamawiający i zbieżne tokeny tytułu postępowania. Każda część rozstrzygnięcia jest liczona raz (wartość umowy, a przy jej braku cena zwycięska); całe ogłoszenie jest fallbackiem tylko dla starszego wyniku bez zapisu części. Kwota nie jest przypisana widocznemu wykonawcy.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 11.09.2026, 16:00. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
Gmina Deszczno prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Deszczno.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90620000-9 (Usługi odśnieżania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.