AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Przebudowa i wyposażenie istniejącego budynku OC i OL znajdującego się w Drobinie, ul. Marszałka Piłsudskiego 12 - kontynuacja

Zamawiający Miasto i Gmina Drobin (Drobin, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Przebudowa i wyposażenie istniejącego budynku OC i OL znajdującego się w Drobinie, ul.…”. Termin składania ofert upływa 18 września 2026, 10:00. Wadium: 6500 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Miasto i Gmina DrobinDrobin, Mazowieckie (powiat Płocki →)opublikowano 3 września 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 550 500 zł
Wadium
6500 zł
Termin składania ofert
18 września 2026, 10:00
11d 13h
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres gwaracji i rękojmi40%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    03 września 2026

    Termin ofert: 18 września 2026 10:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin składania ofert upływa 18 września 2026 roku o godzinie 10:00.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Okres gwaracji i rękojmi 40%.

  • 3

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Przebudowa i wyposażenie istniejącego budynku OC i OL znajdującego się w Drobinie, ul. Marszałka Piłsudskiego 12 - kontynuacja.

  • 4

    RyzykoWadium: 6 500,00 zł.

Kontekst Atlasu

  • Tu trzeba liczyć się z konkurencją: postępowania tego zamawiającego z ostatnich 3 lat przyciągały średnio 3,1 ofert (średnia krajowa: 3,7), a tylko 15% miało jedną ofertę.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail