AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Wymiana stolarki okiennej i ślusarki drzwiowej wraz z wymianą parapetów wewnętrznych i zewnętrznych w budynku Biura ZCK i Cmentarza Wojskowego w Warszawie

Zamawiający Zarząd Cmentarzy Komunalnych w Warszawie (Warszawa, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Wymiana stolarki okiennej i ślusarki drzwiowej wraz z wymianą parapetów wewnętrznych i…”. Termin składania ofert upływa 18 września 2026, 09:00. Planowany budżet: 395 300 zł. Wadium: 5000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Zarząd Cmentarzy Komunalnych w WarszawieWarszawa, Mazowieckieopublikowano 3 września 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
395 300 zł
Wadium
5000 zł
Termin składania ofert
18 września 2026, 09:00
12d 6h
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena6%Dodatkowy okres gwarancji jakości4%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    03 września 2026

    Termin ofert: 18 września 2026 09:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin składania ofert upływa 18 września 2026 roku o godzinie 09:00.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 6%, Dodatkowy okres gwarancji jakości 4%.

  • 3

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Wymiana stolarki okiennej i ślusarki drzwiowej wraz z wymianą parapetów wewnętrznych i zewnętrznych w budynku Biura ZCK i Cmentarza Wojskowego w Warszawie.

  • 4

    RyzykoWadium: 5 000,00 zł.

  • 5

    ZakresSzacunkowa wartość zamówienia: 395 300,03 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail