Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
434 737 zł
Umowa zawarta
29 czerwca 2026
Okres realizacji
do 30 listopada 2026
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa dystrybucji energii elektrycznej dla obiektów jednostki wojskowej w m. Biała Podlaska dz. nr 2005/54, zlokalizowanych w obszarze dystrybucji PGE DYSTRYBUCJA S.A. Oddział Lublin

Zamawiający Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Lublinie (Lublin, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa dystrybucji energii elektrycznej dla obiektów jednostki wojskowej w m. Biała…”, wybierając ofertę wykonawcy PGE Dystrybucja Spółka Akcyjna z siedzibą w Lublinie. Wartość umowy: 434 737 zł.

Zamawiający: Rejonowy Zarząd Infrastruktury w LublinieLublin, Lubelskieopublikowano 3 września 2026
Wartość umowy
434 737 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Zamiar zawarcia umowy

    15 czerwca 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 września 2026

    1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PGE Dystrybucja Spółka Akcyjna z siedzibą w Lublinie (Lublin).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 434 736,74 zł (umowę zawarto 29 czerwca 2026 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 listopada 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail