Dostawa różnego sprzętu kwaterunkowego – w 8 pakietach
Zamawiający Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Lublinie (Lublin, Lubelskie) prowadzi postępowanie „Dostawa różnego sprzętu kwaterunkowego – w 8 pakietach”. Termin składania ofert upływa 25 września 2026, 10:00. Wadium nie jest wymagane.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 223 180 zł
- Wadium
- Niewymagane (wg ogłoszenia)
- Termin składania ofert
- 25 września 2026, 10:0022d 1h
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=564, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,7 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
26 sierpnia 2026
Termin ofert: 25 września 2026 10:00
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin składania ofert upływa 25 września 2026 roku o godzinie 10:00.
- 2
TerminTermin realizacji: 60 dni.
- 3
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena oferty zamówienia podstawowego bez prawa opcji.
- 4
ZakresPrzedmiot zamówienia: Dostawa różnego sprzętu kwaterunkowego – w 8 pakietach.
- 5
WarunkiWadium nie jest wymagane.
Kontekst Atlasu
- Kolejna edycja powtarzanego zamówienia (wcześniej: 2024 i 2025). Ostatnią rozstrzygniętą edycję (2025) wygrał UDS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością przy 4 ofertach.
- Tu trzeba liczyć się z konkurencją: postępowania tego zamawiającego z ostatnich 3 lat przyciągały średnio 5,0 ofert (średnia krajowa: 3,7), a tylko 20% miało jedną ofertę.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Lublinie |
| NIP | 7120105082 |
| Adres | ul. Lipowa 1a, 20-020 Lublin |
| Region (NUTS) | PL814 – Lubelskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa różnego sprzętu kwaterunkowego – w 8 pakietach |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 39150000-8 - Różne meble i wyposażenie |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium — Dostawa różnego sprzętu kwaterunkowego – w 8 pakietach - Pakiet nr 1 - Meble biurowe | I. WYMAGANIA DOTYCZĄCE WADIUM 1. Oferta musi być zabezpieczona wadium o niżej wymienionej wartości: PAKIET NR 1 2 751,00 zł (słownie: dwa tysiące siedemset pięćdziesiąt jeden złotych 00/100) PAKIET NR 2 5 100,00 zł (słownie: pięć tysięcy sto złotych 00/100) PAKIET NR 3 920,00 zł (słownie dziewięćset dwadzieścia złotych 00/100) PAKIET NR 4 1 280,00 zł (słownie: tysiąc dwieście osiemdziesiąt |
| Wadium — Dostawa różnego sprzętu kwaterunkowego – w 8 pakietach - Pakiet nr 2 - Krzesła, fotele | I. WYMAGANIA DOTYCZĄCE WADIUM 1. Oferta musi być zabezpieczona wadium o niżej wymienionej wartości: PAKIET NR 1 2 751,00 zł (słownie: dwa tysiące siedemset pięćdziesiąt jeden złotych 00/100) PAKIET NR 2 5 100,00 zł (słownie: pięć tysięcy sto złotych 00/100) PAKIET NR 3 920,00 zł (słownie dziewięćset dwadzieścia złotych 00/100) PAKIET NR 4 1 280,00 zł (słownie: tysiąc dwieście osiemdziesiąt |
| Wadium — Dostawa różnego sprzętu kwaterunkowego – w 8 pakietach - Pakiet Nr 3 – Szafki depozytowe na telefony komórkowe | I. WYMAGANIA DOTYCZĄCE WADIUM 1. Oferta musi być zabezpieczona wadium o niżej wymienionej wartości: PAKIET NR 1 2 751,00 zł (słownie: dwa tysiące siedemset pięćdziesiąt jeden złotych 00/100) PAKIET NR 2 5 100,00 zł (słownie: pięć tysięcy sto złotych 00/100) PAKIET NR 3 920,00 zł (słownie dziewięćset dwadzieścia złotych 00/100) PAKIET NR 4 1 280,00 zł (słownie: tysiąc dwieście osiemdziesiąt |
| Wadium — Dostawa różnego sprzętu kwaterunkowego – w 8 pakietach - Pakiet Nr 4 – Regały magazynowe metalowe | I. WYMAGANIA DOTYCZĄCE WADIUM 1. Oferta musi być zabezpieczona wadium o niżej wymienionej wartości: PAKIET NR 1 2 751,00 zł (słownie: dwa tysiące siedemset pięćdziesiąt jeden złotych 00/100) PAKIET NR 2 5 100,00 zł (słownie: pięć tysięcy sto złotych 00/100) PAKIET NR 3 920,00 zł (słownie dziewięćset dwadzieścia złotych 00/100) PAKIET NR 4 1 280,00 zł (słownie: tysiąc dwieście osiemdziesiąt |
| Wadium — Dostawa różnego sprzętu kwaterunkowego – w 8 pakietach - Pakiet Nr 5 – Szafy na odzież metalowe | I. WYMAGANIA DOTYCZĄCE WADIUM 1. Oferta musi być zabezpieczona wadium o niżej wymienionej wartości: PAKIET NR 1 2 751,00 zł (słownie: dwa tysiące siedemset pięćdziesiąt jeden złotych 00/100) PAKIET NR 2 5 100,00 zł (słownie: pięć tysięcy sto złotych 00/100) PAKIET NR 3 920,00 zł (słownie dziewięćset dwadzieścia złotych 00/100) PAKIET NR 4 1 280,00 zł (słownie: tysiąc dwieście osiemdziesiąt |
| Wadium — Dostawa różnego sprzętu kwaterunkowego – w 8 pakietach - Pakiet Nr 6 – Stoły świetlicowe kwadratowe na metalowej podstawie | I. WYMAGANIA DOTYCZĄCE WADIUM 1. Oferta musi być zabezpieczona wadium o niżej wymienionej wartości: PAKIET NR 1 2 751,00 zł (słownie: dwa tysiące siedemset pięćdziesiąt jeden złotych 00/100) PAKIET NR 2 5 100,00 zł (słownie: pięć tysięcy sto złotych 00/100) PAKIET NR 3 920,00 zł (słownie dziewięćset dwadzieścia złotych 00/100) PAKIET NR 4 1 280,00 zł (słownie: tysiąc dwieście osiemdziesiąt |
| Wadium — Dostawa różnego sprzętu kwaterunkowego – w 8 pakietach - Pakiet nr 7 - Tapczany | I. WYMAGANIA DOTYCZĄCE WADIUM 1. Oferta musi być zabezpieczona wadium o niżej wymienionej wartości: PAKIET NR 1 2 751,00 zł (słownie: dwa tysiące siedemset pięćdziesiąt jeden złotych 00/100) PAKIET NR 2 5 100,00 zł (słownie: pięć tysięcy sto złotych 00/100) PAKIET NR 3 920,00 zł (słownie dziewięćset dwadzieścia złotych 00/100) PAKIET NR 4 1 280,00 zł (słownie: tysiąc dwieście osiemdziesiąt |
| Wadium — Dostawa różnego sprzętu kwaterunkowego – w 8 pakietach - Pakiet Nr 8 – Sprzęt polowy | I. WYMAGANIA DOTYCZĄCE WADIUM 1. Oferta musi być zabezpieczona wadium o niżej wymienionej wartości: PAKIET NR 1 2 751,00 zł (słownie: dwa tysiące siedemset pięćdziesiąt jeden złotych 00/100) PAKIET NR 2 5 100,00 zł (słownie: pięć tysięcy sto złotych 00/100) PAKIET NR 3 920,00 zł (słownie dziewięćset dwadzieścia złotych 00/100) PAKIET NR 4 1 280,00 zł (słownie: tysiąc dwieście osiemdziesiąt |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-25 10:00 |
Informacje dodatkowe
O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu
z postępowania na podstawie:
- art. 108 ust. 1 pkt 3) ustawy Pzp,
- art. 108 ust. 1 pkt 4) ustawy Pzp, dotyczących orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie,
- art. 108 ust. 1 pkt 5) ustawy Pzp, dotyczących zawarcia z innymi Wykonawcami porozumienia mającego na celu zakłócenie konkurencji,
- art. 108 ust. 1 pkt 6) ustawy Pzp,
- art. 109 ust. 1 pkt 1) ustawy Pzp, odnośnie do naruszenia obowiązków dotyczących płatności podatków i opłat lokalnych, o których mowa w ustawie z dnia 12 stycznia 1991 r. o podatkach i opłatach lokalnych
- art. 109 ust. 1 pkt 4) ustawy Pzp,
- art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego.
- art. 5k rozporządzenia 833/2014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2022/576 z późniejszymi zmianami.
wynagrodzenie przysługujące Wykonawcy za wykonanie całości Przedmiot umowy w zakresie danego pakietu, będzie ryczałtowe oraz płatne jednorazowo przelewem z konta bankowego Zamawiającego, na konto bankowe Wykonawcy wskazane na fakturze, z uwzględnieniem przepisów ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (t.j. Dz.U z 2025r., poz. 775.), zwanej dalej: ustawą o podatku od towarów i usług – w brzmieniu obowiązującym w dacie dokonywania płatności - w terminie 21 dni od daty dostarczenia do Zamawiającego prawidłowo wystawionej faktury wraz z wymaganymi dokumentami rozliczeniowymi. Rachunek bankowy Wykonawcy wskazany na fakturze winien być tożsamy z rachunkiem wskazanym w wykazie, o którym mowa w
art. 96b ustawy o podatku od towarów i usług.
- 1.Zamawiający dopuszcza możliwości składania ofert częściowych na pakiety nr 1, nr 2, nr 3, nr 4, nr 5, nr 6, nr 7, nr 8 na wykonanie Przedmiotu zamówienia.
- 2.Wykonawca ma prawo złożyć tylko jedną ofertę na dany pakiet.
- 3.Zamawiający – zgodnie z art. 139 „ustawy Pzp” przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert, tj. najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
- 4.Sposób przygotowania oferty został opisany w pkt XV. SWZ. Ofertę Wykonawca winien złożyć za pomocą Formularza ofertowego przez platformę e-Zamówienia.
- 5.Ofertę sporządzoną w formie elektronicznej według wzoru – należy złożyć za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia w terminie do dnia: 25.09.2026 r. do godz. 10:00. W przypadku konieczności złożenia wraz z ofertą kilku dokumentów, np. Pełnomocnictwo, Oświadczenie, o którym mowa w art. 117 ust. 4 ustawy Pzp, Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby (nie dotyczy przedmiotowego postępowania), przedmiotowe środki dowodowe, Wykonawca może je najpierw skompresować np. do archiwum ZIP.
- 6.Oferta może być złożona tylko do upływu terminu składania ofert. Oferta złożona po upływie terminu składania ofert podlega odrzuceniu, zgodnie z postanowieniami art. 226 ust. 1 pkt 1) ustawy Pzp.
- 7.Otwarcie ofert nastąpi w dniu: 25.09.2026 r. o godzinie 10:30 w siedzibie Zamawiającego – Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Lublinie, ul. Lipowa 1a, 20-020 Lublin.
- 8.W przypadku awarii systemu teleinformatycznego, przy użyciu którego następuje otwarcie ofert, powodującej brak możliwości otwarcia ofert w terminie określonym przez Zamawiającego, nastąpi ono niezwłocznie po usunięciu awarii. Zamawiający poinformuje o zmianie terminu otwarcia ofert na stronie prowadzonego postępowania.
- 9.Odszyfrowanie ofert: Zamawiający za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia, dokona czynności automatycznej deszyfracji ofert.
- 10.Przed otwarciem ofert Zamawiający udostępni na stronie internetowej prowadzonego postępowania informację o kwocie, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
- 11.Niezwłocznie po otwarciu ofert Zamawiający udostępni na stronie internetowej prowadzonego postępowania informacje o: nazwach albo imionach i nazwiskach oraz siedzibach lub miejscach prowadzonej działalności gospodarczej albo miejscach zamieszkania Wykonawców, których oferty zostały otwarte; cenach zawartych w ofertach.
- 12.Komunikacja między Wykonawcami, a Zamawiającym odbywa się wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, tj.: w zakresie złożenia oferty oraz oświadczeń lub dokumentów składanych wraz z ofertą – przy użyciu platformy e-Zamówienia https://ezamowienia.gov.pl. Zamawiający zaleca, aby maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem dedykowanego Formularza do złożenia, zmiany, wycofania oferty lub wniosku nie przekraczał 50MB.
UWAGA:
Platforma e-Zamówienia służy wyłącznie do złożenia, wycofania lub zmiany oferty wraz z załącznikami. Złożenie oferty wraz z załącznikami na nośniku danych (np. CD, pendrive) jest niedopuszczalne, nie stanowi bowiem jego złożenia przy użyciu środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. W pozostałym zakresie, w szczególności: składania JEDZa, innych oświadczeń, wniosków zawiadomień oraz przekazywania informacji – przy użyciu poczty elektronicznej Zamawiającego, wskazanej w dokumentach postępowania. - 13.Termin związania ofertą wynosi 90 dni od dnia upływu terminu składania ofert.
- 14.Zamawiający, w celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganymi przez Zamawiającego, określonymi w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia – w zakresie PAKIETU NR 1, PAKIETU NR 2, PAKIETU NR 3, PAKIETU NR 4, PAKIETU NR 5, PAKIETU NR 6, PAKIETU NR 7, PAKIETU NR 8 żąda:
• podpisany SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA/UMOWY stanowiący równocześnie OPIS PARAMETRÓW TECHNICZNO-JAKOŚCIOWYCH – odpowiednio do danego pakietu – według wzoru stanowiącego załącznik do SWZ – jako załącznik do oferty - dotyczy pakietów nr 1, nr 2, nr 3, nr 4, nr 5, nr 6, nr 7, nr 8.
UWAGA:
Zgodnie z art. 107 ust. 2 ustawy Pzp: „Jeżeli Wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych lub przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wzywa do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie (…)”.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.