Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
192 000 zł
Umowa zawarta
31 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 31 sierpnia 2028
Oferty w postępowaniu
1 ofertaodrzucone: 1
Kryteria wyboru
Cena60%Różnorodność posiłków30%Czas dostarczenia posiłku w wyniku zgłoszenia reklamacji10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Ciepły posiłek w ramach projektu „Rozwój usług społecznych w gminie Świątniki Górne” – IV postępowanie

Zamawiający Gmina Świątniki Górne (Świątniki Górne, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Ciepły posiłek w ramach projektu „Rozwój usług społecznych w gminie Świątniki Górne” – IV…”, wybierając ofertę wykonawcy Cymes Dominik Kaczmarczyk. Wartość umowy: 192 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
192 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    30 lipca 2026

    Termin ofert: 7 sierpnia 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 września 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Cymes Dominik Kaczmarczyk (Siepraw), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 192 000,00 zł (umowę zawarto 31 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 sierpnia 2028 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail