Wynik częściowy: umowy w 1 z 2 części, 1 unieważniono2 części
Łączna wartość wybranych ofert
54 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Cena wybranej oferty
    54 zł
    7 ofert
  2. Unieważniona
    Część 2
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
    5 ofert
Oferty w postępowaniu
12 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Wiek taboru autobusów30%Pojazdy rezerwowe10%Wiek taboru busów30%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług transportowych dla uczniów do jednostek oświatowych na terenie Gminy Moszczenica oraz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Moszczenica.

Zamawiający Gmina Moszczenica (Moszczenica, Łódzkie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Świadczenie usług transportowych dla uczniów do jednostek oświatowych na terenie Gminy…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 54 zł. Złożono 12 ofert.

Zamawiający: Gmina MoszczenicaMoszczenica, Łódzkieopublikowano 3 września 2026
Łączna wartość ofert
54 zł
Liczba ofert
12 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    10 lipca 2026

    Termin ofert: 20 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    03 września 2026

    7 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 2 części: w 1 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy).

  • 2

    UmowaŁączna wartość wybranych ofert: 54,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 12 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA MOSZCZENICA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 590647948

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Kosowska 1

1.5.2.)Miejscowość

Moszczenica

1.5.3.)Kod pocztowy

97-310

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL712 - Łódzki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ug@moszczenica.eu

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://ug.moszczenica.eu/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7e9d770d-eff2-411a-b50a-0d7e0bf46f4a

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usług transportowych dla uczniów do jednostek oświatowych na terenie Gminy Moszczenica oraz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Moszczenica.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7e9d770d-eff2-411a-b50a-0d7e0bf46f4a

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00421340

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00041710/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 dowóz uczniów do szkół podstawowych i dowóz dzieci niepełnosprawnych do jednostek oświatowych na terenie Piotrkowa Tryb.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00336650

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IOA.271.14.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest:
świadczenie usług komunikacyjnych polegających na wykonywaniu odpłatnych stałych przewozów uczniów do jednostek oświatowych na terenie Gminy Moszczenica w okresie od września do grudnia 2026 r. na podstawie zakupionych biletów miesięcznych wraz z opieką (osoba inna niż kierowca).
1. Każda trasa winna być dostosowana do dowozu dzieci do wszystkich szkół podstawowych, tj.:
1) Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki w Moszczenicy, ul. Dworcowa 9,
2) Szkoła Podstawowa im. Margarethy Kamprad w Jarostach, ul. Leśna 14,
3) Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Gazomi, Gazomia Stara 29,
4) Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Babach, ul. Piotrkowska 20,
5) Szkoła Podstawowa w Srocku, ul. Łódzka 5,
6) Szkoła Podstawowa w Rękoraju, Rękoraj 52.
2. Bilety obejmować będą następujące trasy dowozu i odwozu uczniów:
TRASA NR 1
Moszczenica – Pomyków – Baby – Kiełczówka – Raciborowice – Baby - Gościmowice Drugie – Moszczenica
Uczniowie dojeżdżający do: W okresie od września do grudnia 2026 r.
Szkoły Podstawowej w Moszczenicy 53
Szkoły Podstawowej w Babach 66
RAZEM 119
TRASA NR 2
Moszczenica – Kosów – Gajkowice – Rękoraj – Gazomia Stara – Psary – Gazomia Nowa – Moszczenica
Uczniowie dojeżdżający do: W okresie od września do grudnia 2026 r.
Szkoły Podstawowej w Moszczenicy 112
Szkoły Podstawowej w Gazomi 50
RAZEM 162
TRASA NR 3
Rękoraj – Sierosław – Srock – Gościmowice Pierwsze – Podolin – Srock
Uczniowie dojeżdżający do: W okresie od września do grudnia 2026 r.
Szkoły Podstawowej w Srocku 80
Szkoły Podstawowej w Rękoraju 40
RAZEM 120
TRASA NR 4
Piotrków Trybunalski – Raków – Michałów – Jarosty - Moszczenica
Uczniowie dojeżdżający do: W okresie od września do grudnia 2026 r.
Szkoły Podstawowej w Moszczenicy 82
Szkoły Podstawowej w Jarostach 157
RAZEM 239

UWAGA!!!
1) Na trasie nr 4 i 3 przewóz uczniów do szkoły (dowóz) musi być wykonywany przez co najmniej dwa pojazdy.
2) Na każdej trasie dowóz dzieci powinien rozpoczynać się najwcześniej ok. godz. 7.00.
Szczegółowy opis zawiera SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

34980000-0 - Bilety przewozowe

4.5.5.)Wartość części

152890,40 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi w zakresie dowozu i odwozu uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Moszczenica do placówek oświatowych w Piotrkowie Trybunalskim w roku szkolnym 2026/2027 na podstawie ceny brutto za jeden kilometr dowozu.

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych polegających na dowożeniu i odwożeniu uczniów niepełnosprawnych z terenu gminy Moszczenica do i z Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjnego „SZANSA”, ul. Wolborska 86, 97-300 Piotrków Tryb.; do i ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego ul. Al. 3 Maja 28/34, wraz z zapewnieniem opieki nad dziećmi w czasie przewozów (opiekun inny niż kierowca).
2. Dowożenie uczniów do szkół odbywać się będzie w dniach od poniedziałku do piątku
w terminie od dnia 01.09.2026 r. roku do dnia 25.06.2027 r. roku z wyłączeniem wakacji, ferii zimowych, dni świątecznych i innych dodatkowo wolnych dni od nauki szkolnej.
3. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
TRASĘ nr I Podolin ↔ Karlin ↔ Michałów ↔ Piotrków Tryb., ul. Wolborska ↔ Piotrków Tryb., ul. 3 Maja (ok. 24,3 km w jedną stronę), 3 dzieci, przewozu do i z miejsc zamieszkania w tym jedno na wózku inwalidzkim;
TRASĘ nr II ↔ Wola Moszczenicka, ul. Leśna ↔ Moszczenica, ul. Wolborska ↔ Gajkowice ↔ Moszczenica, ul. Spacerowa ↔ Kosów ↔ Piotrków Tryb., al. 3 Maja. (ok. 23,9 km w jedną stronę), 5 dzieci, przewozu do i z miejsc zamieszkania dzieci, tj. z miejscowości Moszczenica (2 dzieci), Wola Moszczenicka (1 dziecko), Kosów (1 dziecko), Gajkowice (1 dziecko) do placówek

4.5.3.)Główny kod CPV

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.)Wartość części

150000,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

7

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

4

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

54,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

63,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

54,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

P.T.H.U. DAR – BUS Dariusz Denis

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8240004875

7.3.4)Miejscowość

Jasiorówka

7.3.5)Kod pocztowy

07-130

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-09-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

138240,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2026-12-31

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Postępowanie w zakresie w/w części zamówienia zostało unieważnione na mocy art. 255 ust. 3 ustawy z dnia 11 września 2019 roku – Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 793): Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34980000-0Bilety przewozowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Rejestr umów

Umowa z tego postępowania w Centralnym Rejestrze Umów

Zamawiający zgłosił zawartą umowę do rządowego rejestru. Zobacz kwotę, strony i aneksy wpisu.

Przeszukaj Centralny Rejestr Umów →

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Moszczenica prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Moszczenica.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 54 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34980000-0 (Bilety przewozowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: P.T.H.U. DAR – BUS Dariusz Denis (Jasiorówka). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 7 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.