Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Utrzymanie szaletów miejskich na terenie Miasta Katowice, część I

Zamawiający Miasto Katowice (Katowice, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Utrzymanie szaletów miejskich na terenie Miasta Katowice, część I”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Miasto KatowiceKatowice, Śląskieopublikowano 3 września 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,6 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wykonanie umowyBieżące

    03 września 2026

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

MIASTO KATOWICE

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000515780

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Młyńska 4

1.4.2.)Miejscowość

Katowice

1.4.3.)Kod pocztowy

40-098

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22A - Katowicki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

bzp@katowice.eu

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.katowice.eu

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4f132b71-8328-4b5d-9d36-6c5721a1c6ec

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00421329

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-09-03

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

352071-2025

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Utrzymanie szaletów miejskich na terenie Miasta Katowice, część I

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia stanowi: Usługa kompleksowa utrzymania i eksploatacji szaletów miejskich zlokalizowanych w Katowicach przy Rynku 5 oraz ul. Tylnej Mariackiej.

3.9.)Główny kod CPV

98390000-3 - Inne usługi

3.10.)Dodatkowy kod CPV

70332000-7 - Usługi w zakresie nieruchomości innych niż mieszkalne

90911200-8 - Usługi sprzątania budynków

98341140-8 - Usługi dozorowania

50000000-5 - Usługi naprawcze i konserwacyjne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-14

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2026-08-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Konsorcjum: Lider konsorcjum: Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Obroki 140, 40-833 Katowice Członek konsorcjum: Firma Usługowa Caro Monika Mucha, Makowice 13a, 58-100 Świdnica

4.3.3.)Ulica

Obroki 140

4.3.4.)Miejscowość

Katowice

4.3.5.)Kod pocztowy

40-833

4.3.6.)Województwo

śląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

1053450,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

5866674-2025

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Wprowadzenie systemu KSEF

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

W § 4 po ust. 3 dodaje się ust. 3a w następującym brzmieniu:

„3a. Data wpływu do Zamawiającego oznacza:
a) w przypadku faktury w formie papierowej – dzień wpływu faktury do siedziby Zamawiającego,

b) w przypadku faktury w formie elektronicznej (PDF) – dzień wpływu faktury na adres skrzynki elektronicznej Zamawiającego,
c) w przypadku faktury ustrukturyzowanej generowanej za pośrednictwem Krajowego Systemu e-Faktur – dzień, kiedy faktura została prawidłowo wystawiona w KSeF, tj. odznaczono pozycję JST/Jednostka Samorządu Terytorialnego, a następnie oznaczono w polu 3 Urząd Miasta Katowice NIP: 634–288–35–72, aby Zamawiający miał do niej dostęp, w przypadku możliwości uzupełnienia informacji w polach dodatkowych, należy dopisać Wydział Kształtowania Środowiska jako adresata faktury”.

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

1053450,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

BZP.271.1.40.2025

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

98390000-3Inne usługi
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Katowice prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Katowice.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 98390000-3 (Inne usługi). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.