AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Zmiana sposobu użytkowania pomieszczeń żłobka na pomieszczenia Miejscowego Centrum Wsparcia, ul. Koszalińska 66 w Szczecinku

Zamawiający Miasto Szczecinek (Szczecinek, Zachodniopomorskie) prowadzi postępowanie „Zmiana sposobu użytkowania pomieszczeń żłobka na pomieszczenia Miejscowego Centrum…”. Termin składania ofert upływa 18 września 2026, 10:00. Wadium: 9134 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Miasto SzczecinekSzczecinek, Zachodniopomorskie (powiat Szczecinecki →)opublikowano 3 września 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 640 430 zł
Wadium
9134 zł
Termin składania ofert
18 września 2026, 10:00
13d 21h
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Przedłużenie minimalnego okresu gwarancji jakości40%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    03 września 2026

    Termin ofert: 18 września 2026 10:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin składania ofert upływa 18 września 2026 roku o godzinie 10:00.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Przedłużenie minimalnego okresu gwarancji jakości 40%.

  • 3

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Zmiana sposobu użytkowania pomieszczeń żłobka na pomieszczenia Miejscowego Centrum Wsparcia, ul. Koszalińska 66 w Szczecinku.

  • 4

    RyzykoWadium: 9 134,00 zł.

Kontekst Atlasu

  • Zamawiający podchodzi do tego zamówienia po raz kolejny; poprzednie postępowanie zakończyło się unieważnieniem.
  • Lokalny rynek tej branży: w województwie zachodniopomorskim postępowania przyciągały średnio 3,7 ofert, w całym kraju 4,6.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

MIASTO SZCZECINEK

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 330920890

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

pl. Wolności 13

1.5.2.)Miejscowość

Szczecinek

1.5.3.)Kod pocztowy

78-400

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@um.szczecinek.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szczecinek.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zmiana sposobu użytkowania pomieszczeń żłobka na pomieszczenia Miejscowego Centrum Wsparcia, ul. Koszalińska 66 w Szczecinku

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c27c7889-cd5c-4e1d-8723-0796e6768d94

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00421249

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00015690/11/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.11 Przebudowa lokalu użytkowego, zlokalizowanego przy ulicy Koszalińskiej 66 w Szczecinku

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.15.)Nazwa projektu lub programu

Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego 2021-2027, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus oraz ze środków dotacji celowej dla zadania pn. „Rozwój usług społecznych w mieście Szczecinek

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c27c7889-cd5c-4e1d-8723-0796e6768d94

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

Komunikacj a między Zamawiaj ącym
a wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem https ://ezamowienia. gov.pl.
W szczególnie uzasadnionych przypadkach uniemożliwiających komunikację Wykonawcy i Zamawiającego za pośrednictwem
Platformy e-Zamówienia, Zamawiający dopuszcza komunikację za pomocą poczty elektronicznej (nie dotyczy składania ofert)

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Komunikacja w postępowaniu, z
wyłączeniem składania ofert, odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem formularzy do komunikacji dostępnych w zakładce
„Formularze” („Formularze do komunikacji”). Za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” odbywa się w szczególności
przekazywanie wezwań i zawiadomień, zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi. Formularze do komunikacji umożliwiają również
dołączenie załącznika do przesyłanej wiadomości (przycisk „dodaj załącznik”).
W przypadku załączników, które są zgodnie z ustawą Pzp lub rozporządzeniem Prezesa
Rady Ministrów w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym,
podpisem zaufanym lub podpisem osobistym, mogą być opatrzone, zgodnie z wyborem wykonawcy/wykonawcy wspólnie
ubiegającego się o udzielenie zamówienia/podmiotu udostępniającego zasoby, podpisem zewnętrznym
lub wewnętrznym. W zależności od rodzaju podpisu i jego typu (zewnętrzny, wewnętrzny) dodaj e się do przesyłanej wiadomości
uprzednio podpisane dokumenty wraz z wygenerowanym plikiem podpisu (typ zewnętrzny) lub dokument z wszytym podpisem (typ
wewnętrzny).
10) Możliwość korzystania w postępowaniu z „Formularzy do komunikacji” w pełnym zakresie wymaga posiadania konta
„Wykonawcy” na Platformie e-Zamówienia oraz zalogowania się na Platformie e-Zamówienia. Do korzystania z „Formularzy do
komunikacji” służących do zadawania pytań dotyczących treści SWZ wystarczające jest posiadanie tzw. konta uproszczonego na
Platformie e-Zamówienia.
11) Wszelka korespondencja kierowana do zamawiającego powinna być sygnowana wskazanym nr referencyjnym sprawy
ZP.271.33.2026
12) Wszystkie wysłane i odebrane w postępowaniu przez wykonawcę wiadomości widoczne są po zalogowaniu w podglądzie
postępowania w zakładce „Komunikacja”.
13) Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy
plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza).
14) Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy e-Zamówienia oraz
informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa
Regulamin Platformy e-Zamówienia.
15) W przypadku problemów technicznych i awarii związanych z funkcjonowaniem Platformy e-Zamówienia użytkownicy mogą
skorzystać ze wsparcia technicznego dostępnego pod numerem telefonu 22 458 77 99 lub drogą elektroniczną poprzez formularz
udostępniony na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl w zakładce „Zgłoś problem”.
16) W szczególnie uzasadnionych przypadkach uniemożliwiających komunikację wykonawcy i Zamawiającego za pośrednictwem
Platformy e-Zamówienia, Zamawiający dopuszcza komunikację za pomocą poczty elektronicznej (nie dotyczy składania ofert).
17) Wykonawca ma obowiązek śledzić informacje na Platformie. Podstawowym źródłem informacji jest Platforma e-zamówienia,
wszelkie fakultatywne powiadomienia za pomocą
poczty e-mail obciążone są ryzykiem błędów związanych z działaniem serwerów pocztowych, na których działanie zamawiający nie
ma wpływu.
Pełna informacja o wymaganiach technicznych zawarta jest SWZ.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Określono w sekcji XLI SWZ

3.16.)RODO (ograniczenia stosowania)

Określono w sekcji XLI SWZ

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

ZP.271.33.2026

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na wykonaniu i oddaniu przewidzianej w Umowie
inwestycji pn. „Zmiana sposobu użytkowania pomieszczeń żłobka na pomieszczenia Miejscowego Centrum Wsparcia, ul.
Koszalińska 66 w Szczecinku – na terenie działek nr 20 i 560 w obrębie 007” oraz usunięcie jej wad, stwierdzonych w trakcie
wykonywania robót budowlanych oraz w okresie rękojmi za wady fizyczne i gwarancji jakości, która będzie mogła
samoistnie spełniać funkcję gospodarczą lub techniczną w zakresie określonym w:
a) projekcie będącym załącznikiem do zgłoszenia zmiany sposobu użytkowania wraz z projektami branżowymi;
b) projekcie technicznym/wykonawczym,
c) STWiORB,
d) przedmiarach robót;
1) Szczegółowy zakres robót, o którym mowa w ust. 1 określa dokumentacja projektowa oraz specyfikacje techniczne
wykonania i odbioru robót budowlanych stanowiące załącznik nr 1 do SWZ;

4.2.6.)Główny kod CPV

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

4 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Przedłużenie minimalnego okresu gwarancji jakości

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 7

Art. 109 ust. 1 pkt 8

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu

Wykonanie w okresie ostatnich 5 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, co najmniej 1
roboty budowlanej polegających na wykonaniu i oddaniu zgodnie z dokumentacją projektową przebudowy lub remontu
lokalu o wartości nie mniejszej niż 500 000,00 zł brutto każda, potwierdzonych, że te roboty budowlane zostały wykonane
należycie, zgodnie z przepisami prawa budowlanego i prawidłowo ukończone.

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

Zamawiający nie żąda
podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie braku podstaw wykluczenia. Tym samym, Zamawiający dokona weryfikacji
wyłącznie na podstawie oświadczenia wstępnego, o którym mowa w Rozdziale XII ust.4 pkt.2 SWZ.

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

wykaz robót budowlanych wykonanych nie wcześniej niż w okresie ostatnich 5 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich rodzaju, wartości, daty i miejsca wykonania
oraz podmiotów, na rzecz których roboty
te zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te roboty budowlane zostały wykonane należycie, przy czym
dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego roboty budowlane
zostały wykonane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – inne
odpowiednie dokumenty. Wzór wykazu wykonanych robot stanowi Załącznik Nr 4 do SWZ;

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Tak

6.4.1)Informacje dotyczące wadium

9134,00 zł (słownie złotych: dziewięć tysięcy sto trzydzieści cztery 00/100)
1. Wadium należy wnieść przed terminem składania ofert.
2. Wadium może być wnoszone w jednej lub kilku następujących formach:
1) pieniądzu;
2) gwarancjach bankowych;
3) gwarancjach ubezpieczeniowych;
4) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o
utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (Dz. U. z 2023 r. poz. 462).
3. Jeżeli wadium jest wnoszone w formie gwarancji lub poręczenia, o których mowa w ust. 3 pkt 2-4, wykonawca przekazuje
zamawiającemu oryginał gwarancji lub poręczenia, w postaci elektronicznej.
4. Wadium wnoszone w pieniądzu wpłaca się przelewem na rachunek bankowy zamawiającego Miasto Szczecinek - Urząd
Miasta Szczecinek, ul. Plac Wolności 13, 78-400 Szczecinek –– Bank Spółdzielczy w Jastrowiu, numer rachunku
06 8935 0009 1300 4758 2000 0170. Skuteczne wniesienie wadium w pieniądzu następuje z chwilą uznania środków
pieniężnych na rachunku bankowym zamawiającego, przed upływem dnia i godziny wyznaczonej jako ostateczny termin
składania ofert.
Zamawiający wymaga w przypadku wniesienia wadium w innej formie niż pieniądzu wadium nieodwołalnego i
bezwarunkowego, z którego wynika, że roszczenie Miasta Szczecinek zostanie zaspokojone bez obowiązku spełnienia
jakichkolwiek warunków związanych z oceną zasadności roszczenia przez wykonawcę oraz warunków, które nie są w nim
wymienione

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Tak

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Tak

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Zamawiający przewiduje możliwość zmiany zawartej umowy. Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia
zostały okreslone w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, która stanowi załacznik
nr 8 do SWZ

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Tak

7.6.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-09-18 10:00

8.2.)Miejsce składania ofert

Ofertę należy złożyć pod adresem https://ezamowienia.gov.pl

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-09-18 10:30

8.4.)Termin związania ofertą

30 dni

8.5.)Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji

Tak

Sekcja 9

Pozostałe informacje

  1. 1.
    Umowa w sprawie zamówienia publicznego zostanie zawarta w terminie nie krótszym niż 5 dni od dnia przesłania zawiadomienia o wyborze najkorzystniejszej oferty.
  2. 2.
    Zamawiający może zawrzeć umowę w sprawie zamówienia publicznego przed upływem terminu, o którym mowa w ust. 1, jeżeli w postępowaniu o udzielenie zamówienia złożono tylko jedną ofertę.
  3. 3.
    Wykonawca przed podpisaniem Umowy dostarczy Zamawiającemu kosztorys szczegółowy w wersji elektronicznej, w formacie umożliwiającym jego edycję
  4. 4.
    Wykonawca w dniu zawarcia Umowy złoży aktualne oświadczenie, że nie podlega wykluczeniu na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego – wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 9 do SWZ.
  5. 5.
    Wykonawca w terminie 10 dni od podpisania umowy sporządzi i przekaże do zatwierdzenia zamawiającemu harmonogram rzeczowo-finansowy robót, który zostanie zatwierdzony przez zamawiającego w ciągu następnych 2 dni roboczych. Harmonogram, powinien uwzględniać rozpoczęcie robót niezwłocznie po przekazaniu terenu budowy i terminowe zakończenie robót, uwzględniając przerwy wynikające z przyczyn technologicznych i atmosferycznych.
  6. 6.
    Wykonawca w terminie 10 dni od dnia podpisania umowy dostarczy zamawiającemu uprawnienia kierownika budowy i kierowników robót do kierowania robotami budowlanymi łącznie z wpisami na listę członków właściwej izby samorządu zawodowego w odpowiednich specjalnościach.
  7. 7.
    Wykonawca nie później niż do dnia przekazania terenu budowy przedłoży zamawiającemu dokumenty potwierdzające zawarcie umowy ubezpieczenia budowy i robót z tyt. Ryzyk budowlanych i szkód.
  8. 8.
    Wykonawcy występujący wspólnie przed zawarciem umowy dostarczą zamawiającemu umowę regulującą współpracę - umowa konsorcjum, w szczególności zawierającej poniższe warunki:
    - strony umowy z oznaczeniem lidera;
    - cel zawarcia umowy i sposób współdziałania,
    - okres obowiązywania umowy konsorcjum,
    oraz pełnomocnictwo dla osób podpisujących umowę, jeśli ich umocowanie nie wynika dokumentów załączonych do oferty lub umowy, o której mowa w niniejszym ustępie.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45210000-2Roboty budowlane w zakresie budynkó…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
640 430 zł
Próbka: 95 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
299 534 zł2 849 742 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 550 207 zł
Źródło próbki
CPV 45210000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
299 534 zł
Mediana
640 430 zł
Górny kwartyl
2 849 742 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Historia

Poprzednia edycja tego zamówienia

To zamówienie wraca cyklicznie. Zobacz wcześniejszych zwycięzców, kwalifikowane wartości rozstrzygnięć i poziom konkurencji.

  1. 2026zwycięzca nieujawniony w ogłoszeniuwartość b.d.oferty b.d.wynik →

Dopasowanie automatyczne: ten sam zamawiający i zbieżne tokeny tytułu postępowania. Każda część rozstrzygnięcia jest liczona raz (wartość umowy, a przy jej braku cena zwycięska); całe ogłoszenie jest fallbackiem tylko dla starszego wyniku bez zapisu części. Kwota nie jest przypisana widocznemu wykonawcy.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 18.09.2026, 10:00. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
Miasto Szczecinek prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Szczecinek.
Tak. Wadium określono na 9134 zł. Należy je wnieść przed upływem terminu składania ofert w formie dopuszczonej przez zamawiającego (najczęściej przelew na rachunek lub gwarancja bankowa/ubezpieczeniowa).
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45210000-2 (Roboty budowlane w zakresie budynków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.