Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
883 023 zł
Umowa zawarta
9 czerwca 2026
Okres realizacji
do 6 września 2026
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 883 023 zł – 1 223 679 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa chodnika w ramach przebudowy drogi powiatowej Nr 1629R Widaczów - Świebodna - Pruchnik w m. Świebodna

Zamawiający Powiatowy Zarząd Dróg w Jarosławiu (Jarosław, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa chodnika w ramach przebudowy drogi powiatowej Nr 1629R Widaczów - Świebodna -…”, wybierając ofertę wykonawcy SOP - BUD SPÓLKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Wartość umowy: 883 023 zł. Złożono 4 oferty.

Wartość umowy
883 023 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    06 maja 2026

    Termin ofert: 21 maja 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 września 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy SOP - BUD SPÓLKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Jarosław), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 883 022,73 zł (umowę zawarto 9 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 883 022,73 zł do 1 223 678,88 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 6 września 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiatowy Zarząd Dróg w Jarosławiu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 650903227

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Jana Pawła II 17

1.5.2.)Miejscowość

Jarosław

1.5.3.)Kod pocztowy

37-500

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL822 - Przemyski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@pzdjaroslaw.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.pzdjaroslaw.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/pzdjaroslaw

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Roboty drogowe - zarządzanie drogami powiatowymi

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Budowa chodnika w ramach przebudowy drogi powiatowej Nr 1629R Widaczów - Świebodna - Pruchnik w m. Świebodna

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6b0d5109-2fa2-4edc-b09f-162755f9df2d

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00421196

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00120155/08/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.4 Budowa chodnika w ramach przebudowy drogi powiatowej Nr 1629R Widaczów - Świebodna - Pruchnik w m. Świebodna

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.1.11.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

900000,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: " Budowa chodnika w ramach przebudowy drogi powiatowej Nr 1629R Widaczów - Świebodna - Pruchnik w m. Świebodna”
2. Zakres rzeczowy robót do wykonania obejmuje od km 11+631- 12+350,w szczególności:
tj: roboty przygotowawcze, roboty rozbiórkowe, roboty ziemne, przepusty DN 500-przepusty pod wlotami dróg podporządkowanych i zjazdami, rów kryty- rura DN 400, wykonanie ścieków pod chodnikowych, konstrukcja nawierzchni chodnika z kostki betonowej, konstrukcja nawierzchni zjazdu z kostki betonowej, konstrukcja nawierzchni zjazdów z betonu asfaltowego, elementy ulic, mur oporowy, wykonanie rowów otwartych z korytek kolejowych, wykonanie rowów otwartych wzmocnionych płytą ażurową, wykonanie rowów otwartych nieumocnionych do odtworzenia, konstrukcja nawierzchni jezdni drogi powiatowej i skrzyżowań o nawierzchni bitumicznej, konstrukcja nawierzchni pobocza, zieleń, oznakowanie i urządzenia BRD

4.5.3.)Główny kod CPV

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe

45233140-2 - Roboty drogowe

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

883022,73 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1223678,88 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

88302273 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SOP - BUD SPÓLKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7922331476

7.3.3)Ulica

Ożańsk 82

7.3.4)Miejscowość

Jarosław

7.3.5)Kod pocztowy

37-500

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

883022,73 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-09-06

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233222-1Roboty budowlane w zakresie układan…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
470 488 zł
Próbka: 32 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
287 876 zł821 572 zł
Rozstęp międzykwartylowy
533 697 zł
Źródło próbki
CPV 45233222· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
287 876 zł
Mediana
470 488 zł
Górny kwartyl
821 572 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiatowy Zarząd Dróg w Jarosławiu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Jarosław.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 883 023 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233222-1 (Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: SOP - BUD SPÓLKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Jarosław). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.