Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
154 975 zł
Umowa zawarta
17 lipca 2026
Okres realizacji
130 dni
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remonty cząstkowe nawierzchni dróg na terenie działania RDW w Białogardzie. Zadanie nr 1–Remonty cząstkowe grysami i emulsją –zam. na podst. art. 305 pkt 1 w związku z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy PZP

Zamawiający Zachodniopomorski Zarząd Dróg Wojewódzkich (Koszalin, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Remonty cząstkowe nawierzchni dróg na terenie działania RDW w Białogardzie. Zadanie nr…”, wybierając ofertę wykonawcy S- PROBUD BUDOWA Sp. z o. o. Wartość umowy: 154 975 zł.

Zamawiający: Zachodniopomorski Zarząd Dróg WojewódzkichKoszalin, Zachodniopomorskieopublikowano 3 września 2026
Wartość umowy
154 975 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 września 2026

    1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy S- PROBUD BUDOWA Sp. z o. o. (Stargard), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 154 975,06 zł (umowę zawarto 17 lipca 2026 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: 130 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZACHODNIOPOMORSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH

1.3.)Oddział zamawiającego

ZZDW Koszalin

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 330961132

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Szczecińska 31

1.5.2.)Miejscowość

Koszalin

1.5.3.)Kod pocztowy

75-122

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL426 - Koszaliński

1.5.7.)Numer telefonu

0 94 312 32 71

1.5.8.)Numer faksu

0 94 312 42 06

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

rdw.bialogard@zzdw.koszalin.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zzdw.koszalin.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


zarządzanie drogami

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Remonty cząstkowe nawierzchni dróg na terenie działania RDW w Białogardzie. Zadanie nr 1–Remonty cząstkowe grysami i emulsją –zam. na podst. art. 305 pkt 1 w związku z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy PZP

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9cd7b722-b66e-44ec-9f77-af504d47d38b

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00421124

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

Zam. zostaje udzielone w okresie 3 lat od udzielenia zamówienia podstawowego – umowa 111/8-3/1/2024 z dnia 27.03.2024 r.; zostaje udzielone dotychczasowemu Wykonawcy – S-PROBUD BUDOWA Sp. z o.o.; ul. Rzeźnicza 6-8; 73-100 Stargard;
c) zam. polega na powtórzeniu tego samego rodzaju zam.
d) zam. było przewidziane w ogł. o zam. dla zam.podst. – możliwość udzielenia zamówienia została przewidziano w ogłoszeniu o zamówieniu o numerze 2024/BZP 00231069/01 z dnia 05.03.2024 r.
e) zam.est zgodne z jego przedmiotem zamówienia;
f) całkowita wartość zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu wartości –wynosi 125 995,98 zł netto
g) powodem rozszerzenia zakresu jest poprawa bezpieczeństwa ruchu – ubytki w nawierzchni jezdni stanowią zagrożenie dla poruszających się uczestników ruchu drogowego stwarzając ryzyko uszkodzenia pojazdów oraz dalszej degradacji nawierzchni bitumicznych

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZZDW-6.3710.129.2026.1

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje roboty budowlane polegające na wykonaniu remontów cząstkowych nawierzchni dróg na terenie działania RDW w Białogardzie. Zadanie nr 1 remonty cząstkowe grysami i emulsją

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

S- PROBUD BUDOWA Sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8542404531

7.3.3)Ulica

Tytanowa 8

7.3.4)Miejscowość

Stargard

7.3.5)Kod pocztowy

73-100

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 7

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

154975,06 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

130 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 250 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 813 668 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 580 412 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 250 zł
Górny kwartyl
1 813 668 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zachodniopomorski Zarząd Dróg Wojewódzkich prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Koszalin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 154 975 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: S- PROBUD BUDOWA Sp. z o. o. (Stargard). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.