Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 131 600 zł
Umowa zawarta
31 sierpnia 2026
Okres realizacji
112 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa i montaż systemu tymczasowych wysłon akustycznych widowni stadionu wraz z mobilnym wyposażeniem magazynowym i rozładowczym oraz przeszkoleniem obsługi

Zamawiający PL.2012+ Sp. z o.o. (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa i montaż systemu tymczasowych wysłon akustycznych widowni stadionu wraz z…”, wybierając ofertę wykonawcy Mikor Inżyniering Sp. z o.o. Wartość umowy: 1 131 600 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: PL.2012+ Sp. z o.o.Warszawa, Mazowieckieopublikowano 3 września 2026
Wartość umowy
1 131 600 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Mikor Inżyniering Sp. z o.o. (Janki), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 131 600,00 zł (umowę zawarto 31 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 112 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail