Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Wymiana oświetlenia na energooszczędne w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Radgoszczy w ramach przedsięwzięcia pn. Termomodernizacja budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Radgoszczy

Zamawiający Gmina Radgoszcz (Radgoszcz, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Wymiana oświetlenia na energooszczędne w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Radgoszczy w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina RadgoszczRadgoszcz, Małopolskie (powiat Dąbrowski →)opublikowano 3 września 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 298 805 zł
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA RADGOSZCZ

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 851660789

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

PL. ŚW. KAZIMIERZA 7-8

1.4.2.)Miejscowość

Radgoszcz

1.4.3.)Kod pocztowy

33-207

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL217 - Tarnowski

1.4.7.)Numer telefonu

146414139

1.4.8.)Numer faksu

146414661

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad@radgoszcz.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.radgoszcz.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a8750548-938a-48c3-be6a-b891ff4576a7

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00420730

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-09-03

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00294394

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Krajowy Pan Odbudowy i Zwiększania Odporności, Komponent B „Zielona energia i zmniejszenie energochłonności”, B1.1.3. Wymiana źródeł ciepła i poprawa efektywności energetycznej szkół

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Wymiana oświetlenia na energooszczędne w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Radgoszczy w ramach przedsięwzięcia pn. Termomodernizacja budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Radgoszczy

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres robót obejmuje:
1) Demontaż opraw oświetleniowych.
2) Montaż opraw oświetleniowych.
3) Pomiary sprawdzające.

Wykonawca zobowiązuje się do realizacji prac zgodnie z zasadą DNSH („do no significant harm”, czyli „nie czyn poważnych szkód”) wynikającą z rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/852 z dnia 18 czerwca 2020 r. w sprawie ustanowienia ram ułatwiających zrównoważone inwestycje, zmieniające rozporządzenie (UE) 2019/2088 (Dz. Urz. UE L 198 z 22.6.2020, s. 13), a w szczególności aby były realizowane działania na rzecz maksymalizacji wskaźnika (wagowo) odpadów budowlanych i rozbiórkowych innych niż niebezpieczne wytworzonych na placu budowy, możliwych do ponownego użycia, recyklingu i innego odzysku materiałów, uwzględniając lokalne możliwości w tym zakresie, jak również rodzaj i charakter danego projektu oraz aby odpowiednio dobrano technologie, materiały i urządzenia mając na celu zachowanie zasady DNSH.
Wykonawca ma obowiązek sporządzenia Raportu potwierdzającego realizację zadania zgodnie z zasadami DNSH (Raport Otwarcia / Raport Końcowy).

Roboty będą prowadzone w obiekcie czynnym, w związku z powyższym należy tak zaplanować prace, żeby nie były nadmiernie uciążliwe dla użytkowników obiektu oraz należy zachować dostępność do budynku.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączone do niniejszej SWZ dokumenty, tj. projekt wykonawczy, STWiOR, przedmiar robót. Przedmiar robót jest informacyjny, a wynagrodzenie obejmuje wszystkie prace wynikające z dokumentacji projektowej, nawet jeśli w przedmiarze czegoś nie uwzględniono, lub uwzględniono błędnie obmiarowo.
Projekt wykonawczy został opracowana przez firmę: GRUPA AMB PROJEKT Sp. z o.o.
Szczegółowy opis zawiera SWZ z załącznikami.

3.9.)Główny kod CPV

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-14

4.2.)Okres realizacji zamówienia

2 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

POWER VISION Instalacje Elektryczne MATEUSZ WÓJTOWICZ

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: PL 8133951885

4.3.3.)Ulica

ul. Staroniwska 100i lok. 2,

4.3.4.)Miejscowość

Rzeszów

4.3.5.)Kod pocztowy

35-101

4.3.6.)Województwo

podkarpackie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

131972,85 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00341678/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

131972,85 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45316110-9Instalowanie urządzeń oświetlenia d…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
298 805 zł
Próbka: 23 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
142 242 zł354 833 zł
Rozstęp międzykwartylowy
212 592 zł
Źródło próbki
CPV 45316110· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
142 242 zł
Mediana
298 805 zł
Górny kwartyl
354 833 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Radgoszcz prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Radgoszcz.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45316110-9 (Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.