Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
131 973 zł
Umowa zawarta
14 lipca 2026
Okres realizacji
2 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 131 973 zł – 211 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%OKRES GWARANCJI40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wymiana oświetlenia na energooszczędne w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Radgoszczy w ramach przedsięwzięcia pn. Termomodernizacja budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Radgoszczy

Zamawiający Gmina Radgoszcz (Radgoszcz, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Wymiana oświetlenia na energooszczędne w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Radgoszczy w…”, wybierając ofertę wykonawcy POWER VISION Instalacje Elektryczne MATEUSZ WÓJTOWICZ. Wartość umowy: 131 973 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina RadgoszczRadgoszcz, Małopolskie (powiat Dąbrowski →)opublikowano 14 lipca 2026
Wartość umowy
131 973 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy POWER VISION Instalacje Elektryczne MATEUSZ WÓJTOWICZ (Rzeszów), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 131 972,85 zł (umowę zawarto 14 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 131 972,85 zł do 211 000,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 2 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA RADGOSZCZ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 851660789

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

PL. ŚW. KAZIMIERZA 7-8

1.5.2.)Miejscowość

Radgoszcz

1.5.3.)Kod pocztowy

33-207

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL217 - Tarnowski

1.5.7.)Numer telefonu

146414139

1.5.8.)Numer faksu

146414661

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad@radgoszcz.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.radgoszcz.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://gmina-radgoszcz.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wymiana oświetlenia na energooszczędne w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Radgoszczy w ramach przedsięwzięcia pn. Termomodernizacja budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Radgoszczy

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a8750548-938a-48c3-be6a-b891ff4576a7

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00341678

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-14

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00025148/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.7 Wymiana oświetlenia na energooszczędne w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Radgoszczy w ramach przedsięwzięcia pn. Termomodernizacja budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Radgoszczy

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Krajowy Pan Odbudowy i Zwiększania Odporności, Komponent B „Zielona energia i zmniejszenie energochłonności”, B1.1.3. Wymiana źródeł ciepła i poprawa efektywności energetycznej szkół

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00294394

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BZ.271.92.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

5557668,02 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

153010,93 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres robót obejmuje:
1) Demontaż opraw oświetleniowych.
2) Montaż opraw oświetleniowych.
3) Pomiary sprawdzające.

Wykonawca zobowiązuje się do realizacji prac zgodnie z zasadą DNSH („do no significant harm”, czyli „nie czyn poważnych szkód”) wynikającą z rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/852 z dnia 18 czerwca 2020 r. w sprawie ustanowienia ram ułatwiających zrównoważone inwestycje, zmieniające rozporządzenie (UE) 2019/2088 (Dz. Urz. UE L 198 z 22.6.2020, s. 13), a w szczególności aby były realizowane działania na rzecz maksymalizacji wskaźnika (wagowo) odpadów budowlanych i rozbiórkowych innych niż niebezpieczne wytworzonych na placu budowy, możliwych do ponownego użycia, recyklingu i innego odzysku materiałów, uwzględniając lokalne możliwości w tym zakresie, jak również rodzaj i charakter danego projektu oraz aby odpowiednio dobrano technologie, materiały i urządzenia mając na celu zachowanie zasady DNSH.
Wykonawca ma obowiązek sporządzenia Raportu potwierdzającego realizację zadania zgodnie z zasadami DNSH (Raport Otwarcia / Raport Końcowy).

Roboty będą prowadzone w obiekcie czynnym, w związku z powyższym należy tak zaplanować prace, żeby nie były nadmiernie uciążliwe dla użytkowników obiektu oraz należy zachować dostępność do budynku.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączone do niniejszej SWZ dokumenty, tj. projekt wykonawczy, STWiOR, przedmiar robót. Przedmiar robót jest informacyjny, a wynagrodzenie obejmuje wszystkie prace wynikające z dokumentacji projektowej, nawet jeśli w przedmiarze czegoś nie uwzględniono, lub uwzględniono błędnie obmiarowo.
Projekt wykonawczy został opracowana przez firmę: GRUPA AMB PROJEKT Sp. z o.o.
Szczegółowy opis zawiera SWZ z załącznikami.

4.5.3.)Główny kod CPV

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

131972,85 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

211000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

131972,85 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

POWER VISION Instalacje Elektryczne MATEUSZ WÓJTOWICZ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: PL 8133951885

7.3.3)Ulica

ul. Staroniwska 100i lok. 2,

7.3.4)Miejscowość

Rzeszów

7.3.5)Kod pocztowy

35-101

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

131972,85 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

2 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45316110-9Instalowanie urządzeń oświetlenia d…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
298 805 zł
Próbka: 23 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
142 242 zł354 833 zł
Rozstęp międzykwartylowy
212 592 zł
Źródło próbki
CPV 45316110· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
142 242 zł
Mediana
298 805 zł
Górny kwartyl
354 833 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Rejestr umów

Umowa z tego postępowania w Centralnym Rejestrze Umów

Zamawiający zgłosił zawartą umowę do rządowego rejestru. Zobacz kwotę, strony i aneksy wpisu.

Przeszukaj Centralny Rejestr Umów →

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Radgoszcz prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Radgoszcz.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 131 973 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45316110-9 (Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: POWER VISION Instalacje Elektryczne MATEUSZ WÓJTOWICZ (Rzeszów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.