Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 076 072 zł
Umowa zawarta
1 września 2026
Okres realizacji
30 dni
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 1 076 072 zł – 1 642 050 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zaprojektowanie i wykonanie modernizacji odcinków nawierzchni asfaltowej al. Wincentego Witosa w Lublinie wraz ze sprawowaniem nadzoru autorskiego

Zamawiający Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego w Lublinie (Lublin, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Zaprojektowanie i wykonanie modernizacji odcinków nawierzchni asfaltowej al. Wincentego…”, wybierając ofertę wykonawcy STRABAG Sp. z o.o. Wartość umowy: 1 076 072 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego w LublinieLublin, Lubelskieopublikowano 3 września 2026
Wartość umowy
1 076 072 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    04 sierpnia 2026

    Termin ofert: 19 sierpnia 2026 09:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 września 2026

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy STRABAG Sp. z o.o. (Pruszków).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 076 072,13 zł (umowę zawarto 1 września 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 1 076 072,13 zł do 1 642 050,00 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 30 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail