Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
296 000 zł
Umowa zawarta
31 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 27 listopada 2026
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Aktywne Place Zabaw 2026" zadanie pn. "Przebudowa placu zabaw przy żłobku w Grodkowie"

Zamawiający Gmina Grodków (Grodków, Opolskie) rozstrzygnął postępowanie „Aktywne Place Zabaw 2026" zadanie pn. "Przebudowa placu zabaw przy żłobku w Grodkowie"”, wybierając ofertę wykonawcy Brukarstwo oraz budowa urządzeń odwadniających ulic i chodników Andrzej Eliasz. Wartość umowy: 296 000 zł.

Zamawiający: Gmina GrodkówGrodków, Opolskie (powiat Brzeski →)opublikowano 3 września 2026
Wartość umowy
296 000 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 września 2026

    1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Brukarstwo oraz budowa urządzeń odwadniających ulic i chodników Andrzej Eliasz (Grodków), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 296 000,00 zł (umowę zawarto 31 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: do 27 listopada 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail