Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Dostawa opatrunków oraz innych produktów medycznych dla Powiatowego Zakładu Opieki Zdrowotnej z siedzibą w Starachowicach

Zamawiający Powiatowy Zakład Opieki Zdrowotnej (Starachowice, Świętokrzyskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Dostawa opatrunków oraz innych produktów medycznych dla Powiatowego Zakładu Opieki…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

POWIATOWY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ

1.2.)Oddział zamawiającego

Dział ds zamówień publicznych i zaopatrzenia

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 291141752

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Batalionów Chłopskich 6

1.4.2.)Miejscowość

Starachowice

1.4.3.)Kod pocztowy

27-200

1.4.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL721 - Kielecki

1.4.7.)Numer telefonu

41 273 9841

1.4.8.)Numer faksu

z.kawalek@szpital.starachowice.pl

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

z.kawalek@szpital.starachowice.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://zoz.starachowice.sisco.info/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00420363

2.2.)Data ogłoszenia

2026-09-03

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2026/BZP 00410378

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.3.5.Nazwa kryterium (Kryterium 2, Część 15) Przed zmianą

Termin dostawy (nie krótszy niż 2 dni, nie dłuższy niż 4 dni roboczych) Po zmianie: Termin dostawy

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.3.5.Nazwa kryterium (Kryterium 2, Część 16) Przed zmianą

Termin dostawy (nie krótszy niż 2 dni, nie dłuższy niż 4 dni roboczych) Po zmianie: Termin dostawy

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.3.5.Nazwa kryterium (Kryterium 2, Część 17) Przed zmianą

Termin dostawy (nie krótszy niż 2 dni, nie dłuższy niż 4 dni roboczych) Po zmianie: Termin dostawy

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.3.5.Nazwa kryterium (Kryterium 2, Część 18) Przed zmianą

Termin dostawy (nie krótszy niż 2 dni, nie dłuższy niż 4 dni roboczych) Po zmianie: Termin dostawy

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2026-09-07 12:00 Po zmianie: 2026-09-09 12:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2026-09-07 12:30 Po zmianie: 2026-09-09 12:30

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.4.Termin związania ofertą Przed zmianą

2026-10-06 Po zmianie: 2026-10-08

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiatowy Zakład Opieki Zdrowotnej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Starachowice.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.