Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
465 876 zł
Umowa zawarta
3 września 2026
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywna dostawa cewników balonowych do litotrypsji tętnic obwodowych na potrzeby Wielospecjalistycznego Szpitala SP ZOZ w Nowej Soli

Zamawiający Wielospecjalistyczny Szpital Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej (Nowa Sól, Lubuskie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywna dostawa cewników balonowych do litotrypsji tętnic obwodowych na potrzeby…”, wybierając ofertę wykonawcy JOHNSON & JOHNSON POLAND Sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 465 876 zł. Złożono 1 ofertę.

Cena wybranej oferty
465 876 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    17 sierpnia 2026

    Termin ofert: 28 sierpnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 września 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy JOHNSON & JOHNSON POLAND Sp. z o.o. (Warszawa).

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 465 876,00 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail