AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu medycznego (kaniula dotętnicza, zestaw do pomiaru rzutu serca, maska tlenowa, ostrza chirurgiczne…) na potrzeby WS SP ZOZ w Nowej Soli.

Zamawiający Wielospecjalistyczny Szpital Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej (Nowa Sól, Lubuskie) prowadzi postępowanie „Sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu medycznego (kaniula dotętnicza, zestaw do…”. Termin składania ofert upływa 11 września 2026, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 732 673 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
11 września 2026, 10:00
7d 2h
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    02 września 2026

    Termin ofert: 11 września 2026 10:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu medycznego dla WS SP ZOZ w Nowej Soli w 10 częściach, obejmująca m.in. przetwornik do pomiaru ciśnienia krwi, zestaw do pomiaru rzutu serca, elektrody, filtry, komory nawilżacza, zestawy do cewnikowania oraz pozostały asortyment wskazany w pakietach.

  • 2

    WarunkiWarunki udziału nie są określone, natomiast zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia z art. 109 ust. 1 pkt 4, 5, 7, 8, 9 i 10 oraz zmianę umowy zgodnie z par. 9 załącznika nr 4 do SWZ.

  • 3

    ZakresZamawiający żąda do oferty katalogu, ulotki lub folderu potwierdzających zgodność produktu z SWZ, a dla Pakietu 7 poz. 1 wymaga próbki 1 sztuka.

  • 4

    ZakresOfertę można złożyć na wszystkie części, a dla każdej części okres realizacji wynosi 24 miesiące; opcji nie przewidziano.

Kontekst Atlasu

  • O zamówienia tego zamawiającego rzadko się tłoczy: 61% jego postępowań z ostatnich 3 lat miało tylko jedną ofertę, średnio 1,6 oferty na postępowanie (średnia krajowa: 3,7).
  • W ostatnich 3 latach Atlas powiązał z postępowaniami tego zamawiającego 4 orzeczenia KIO.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Wielospecjalistyczny Szpital Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 970774733

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Chałubińskiego 7

1.5.2.)Miejscowość

Nowa Sól

1.5.3.)Kod pocztowy

67-100

1.5.4.)Województwo

lubuskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL432 - Zielonogórski

1.5.7.)Numer telefonu

683882285

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

z.grubecka@szpital-nowasol.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szpital-nowasol.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu medycznego (kaniula dotętnicza, zestaw do pomiaru rzutu serca, maska tlenowa, ostrza chirurgiczne…) na potrzeby WS SP ZOZ w Nowej Soli.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-832bcc48-215c-47f9-8792-0c3289c353ca

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00417754

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://wsspzoz.ezamawiajacy.pl/pn/wsspzoz/demand/316166/notice/public/details

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://wsspzoz.ezamawiajacy.pl/pn/wsspzoz/demand/316166/notice/public/details

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Zamawiający informuje, że wszystkie instrukcje korzystania z Platformy Zakupowej dotyczące w szczególności logowania, składania wniosków o wyjaśnienie treści SWZ, składania ofert oraz innych czynności podejmowanych w
niniejszym postępowaniu przy użyciu Platformy Zakupowej znajdują się w zakładce „Instrukcje dla Wykonawców" na stronie internetowej pod adresem: https://wsspzoz.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet?
MP_module=main&MP_action=publicFilesList&clientName=wsspzoz&USER_MENU_HOVER=publicFilesList

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Zgodnie z treścią oświadczenia zawartego w załączniku nr 2 do SWZ - Informacje dodatkowe do formularza oferty.

3.16.)RODO (ograniczenia stosowania)

Zgodnie z treścią oświadczenia zawartego w załączniku nr 2 do SWZ - Informacje dodatkowe do formularza oferty.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

DZP-280-52/2026

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Tak

4.1.9.)Liczba części

10

4.1.10.)Ofertę można składać na wszystkie części
4.1.11.)Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet 1
Przetwornik do pomiaru ciśnienia krwi metoda inwazyjną, płytka, imadło, kaniula dotętnicza

4.2.6.)Główny kod CPV

33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV
4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet 2
Zestaw do pomiaru rzutu serca metodą termodylucji przezpłucnej, czujnik do ciągłego pomiaru rzutu serca, wkłucie do tętnicy udowej, przewód i kable interfejsowe

4.2.6.)Główny kod CPV

33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV
4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet 3
Jednorazowe elektrody dwudzielne, hydrożelowe z pasem rozdzielającym w kształcie litery S lub po obwodzie dla dorosłych 170 x 129 mm i dzieci 110 cm2.

4.2.6.)Główny kod CPV

33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV
4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet 4
Filtr do przetoczeń, wziernik ginekologiczny, filt do ssaka hydrofobowy, osłonka medyczna lateksowa, maska tlenowa, worek na wymiociny, rurka krtaniowa

4.2.6.)Główny kod CPV

33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV
4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet 5
Komora nawilżacza z automatyczną regulacją poziomu wody o konstrukcji zapobiegającej nadmiernemu gromadzeniu kondensatu w obwodzie oddechowym, dren do podaży wody dł. 1,2m. Komora do nawilżacza pakowana w osobną folię mikrobiologicznie czysta.

4.2.6.)Główny kod CPV

33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV
4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet 6
Zestawy do cewnikowania o szerokim świetle, zestaw do cewnikowania tętnic

4.2.6.)Główny kod CPV

33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV
4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet 7
Zastawka do dostępu bezigłowego

4.2.6.)Główny kod CPV

33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV
4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet 8
Ostrza chirurgiczne, skalpel chirurgiczny

4.2.6.)Główny kod CPV

33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV
4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet 9
Próżnociąg położniczy jałowy

4.2.6.)Główny kod CPV

33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV
4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet 10
Próżnociąg położniczy, pojedynczy

4.2.6.)Główny kod CPV

33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV
4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 7

Art. 109 ust. 1 pkt 8

Art. 109 ust. 1 pkt 9

Art. 109 ust. 1 pkt 10

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Nie

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.8.)Wykaz przedmiotowych środków dowodowych

1. Załączyć do oferty katalog, ulotkę lub folder, celem potwierdzenia zgodności zaoferowanego produktu z wymaganiami SWZ. Dokumenty zostaną sprawdzone w toku badania i oceny ofert pod kątem zgodności parametrów oferowanego produktu z wymogami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia niniejszej SWZ. Dla każdego produktu w przedłożonym dokumencie Wykonawca zobowiązany jest wskazać numer Pakietu oraz pozycji z Opisu Przedmiotu Zamówienia, której katalog, ulotka lub folder dotyczy, w sposób umożliwiający jednoznaczne przyporządkowanie dokumentu do zaoferowanego produktu.

2. Wykonawca zobowiązany jest do przesłania próbek asortymentu w celu potwierdzenia jego zgodności z wymaganiami Zamawiającego określonymi w Opisie Przedmiotu Zamówienia:
Pakiet 7 - poz. 1 – 1 sztuka
Próbki winny być zapakowane i opisane w sposób pozwalający na jednoznaczne ustalenie, której pozycji dotyczą. Próbki powinny być złożone w zamkniętym opakowaniu, oznaczone „Sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu medycznego (kaniula dotętnicza, zestaw do pomiaru rzutu serca, maska tlenowa, ostrza chirurgiczne…) na potrzeby WS SP ZOZ w Nowej Soli” nr sprawy: DZP 280-52/2026 - nie otwierać przed 11.09.2026 r. godz. 10:15".
Próbki należy złożyć w siedzibie Zamawiającego, tj. Wielospecjalistycznym Szpitalu Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Nowej Soli
ul. Chałubińskiego 7, 67-100 Nowa Sól, (biurowiec – sekretariat - pokój nr 1),
w nieprzekraczalnym terminie do dnia 11.09.2026 r. do godz. 10:00 w zamkniętym, nieprzeźroczystym opakowaniu oznaczonym w sposób gwarantujący nienaruszalność.
Próbka nie stanowi kryterium oceny ofert.

5.9.)Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych

Tak

5.10.)Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty

1. Załączyć do oferty katalog, ulotkę lub folder, celem potwierdzenia zgodności zaoferowanego produktu z wymaganiami SWZ. Dokumenty zostaną sprawdzone w toku badania i oceny ofert pod kątem zgodności parametrów oferowanego produktu z wymogami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia niniejszej SWZ. Dla każdego produktu w przedłożonym dokumencie Wykonawca zobowiązany jest wskazać numer Pakietu oraz pozycji z Opisu Przedmiotu Zamówienia, której katalog, ulotka lub folder dotyczy, w sposób umożliwiający jednoznaczne przyporządkowanie dokumentu do zaoferowanego produktu.

2. Wykonawca zobowiązany jest do przesłania próbek asortymentu w celu potwierdzenia jego zgodności z wymaganiami Zamawiającego określonymi w Opisie Przedmiotu Zamówienia:
Pakiet 7 - poz. 1 – 1 sztuka
Próbki winny być zapakowane i opisane w sposób pozwalający na jednoznaczne ustalenie, której pozycji dotyczą. Próbki powinny być złożone w zamkniętym opakowaniu, oznaczone „Sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu medycznego (kaniula dotętnicza, zestaw do pomiaru rzutu serca, maska tlenowa, ostrza chirurgiczne…) na potrzeby WS SP ZOZ w Nowej Soli” nr sprawy: DZP 280-52/2026 - nie otwierać przed 11.09.2026 r. godz. 10:15".
Próbki należy złożyć w siedzibie Zamawiającego, tj. Wielospecjalistycznym Szpitalu Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Nowej Soli
ul. Chałubińskiego 7, 67-100 Nowa Sól, (biurowiec – sekretariat - pokój nr 1),
w nieprzekraczalnym terminie do dnia 11.09.2026 r. do godz. 10:00 w zamkniętym, nieprzeźroczystym opakowaniu oznaczonym w sposób gwarantujący nienaruszalność.
Próbka nie stanowi kryterium oceny ofert.

5.11.)Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów

11.1 INFORMACJE DODATKOWE DO FORMULARZA OFERTY - załącznik nr 2 do SWZ.
11.2 Oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania - załącznik nr 3 do SWZ. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu składa każdy
z Wykonawców. W treści oświadczenia wykonawca wskazuje, czy w niniejszym postępowaniu będzie wykorzystywał certyfikat. Brak informacji o certyfikacie będzie uznany za oświadczenie wykonawcy, że w niniejszym postępowaniu nie
będzie on wykorzystywał certyfikatu.
11.3 Pełnomocnictwo upoważniające do złożenia oferty, o ile ofertę składa pełnomocnik.
11.4 Pełnomocnictwo dla pełnomocnika do reprezentowania w postępowaniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia - dotyczy ofert składanych przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.
11.5 Odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej – w celu potwierdzenia umocowania do podpisania oferty.
11.6 Wykaz części zamówienia, które Wykonawca zamierza powierzy podwykonawcom- załącznik nr 6 do SWZ - jeśli dotyczy.

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Zgodnie z zapisami par. 9 projektowanych postanowień umownych- załącznik nr 4 do SWZ.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-09-11 10:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://wsspzoz.ezamawiajacy.pl

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-09-11 10:15

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-10-10

8.5.)Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33190000-8Różne urządzenia i produkty medyczn…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
732 673 zł
Próbka: 48 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
272 419 zł1 910 921 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 638 502 zł
Źródło próbki
CPV 33190000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
272 419 zł
Mediana
732 673 zł
Górny kwartyl
1 910 921 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 11.09.2026, 10:00. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
Wielospecjalistyczny Szpital Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Nowa Sól.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33190000-8 (Różne urządzenia i produkty medyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.