Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
150 000 zł
Umowa zawarta
1 września 2026
Okres realizacji
217 dni
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 150 000 zł – 243 595 złodrzucone: 2
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena40%Podejście metodologiczne60%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Opracowanie raportu z monitoringu Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Podkarpackiego za lata 2024-2025

Zamawiający Województwo Podkarpackie (Rzeszów, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Opracowanie raportu z monitoringu Regionalnej Strategii Innowacji Województwa…”, wybierając ofertę wykonawcy INSTYTUT GOSPODARKI SUROWCAMI MINERALNYMI I ENERGIĄ PAN. Wartość umowy: 150 000 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Województwo PodkarpackieRzeszów, Podkarpackieopublikowano 3 września 2026
Wartość umowy
150 000 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~2,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy INSTYTUT GOSPODARKI SUROWCAMI MINERALNYMI I ENERGIĄ PAN (Kraków), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 150 000,00 zł (umowę zawarto 1 września 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 150 000,00 zł do 243 595,00 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 217 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Województwo Podkarpackie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 690581324

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Aleja Łukasza Cieplińskiego 4

1.5.2.)Miejscowość

Rzeszów

1.5.3.)Kod pocztowy

35-010

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL823 - Rzeszowski

1.5.7.)Numer telefonu

(17) 860-67-79

1.5.8.)Numer faksu

(17) 850-17-01

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

administracja@podkarpackie.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.podkarpackie.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-63417bc3-c8dc-4a8c-92b4-8bac366896dc

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Opracowanie raportu z monitoringu Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Podkarpackiego za lata 2024-2025

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-63417bc3-c8dc-4a8c-92b4-8bac366896dc

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00420208

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00047768/29/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.31 Opracowanie raportu z monitoringu Regionalnej Strategii Innowacji

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Zamówienie jest współfinansowane przez Unię Europejską, w ramach projektu Podkarpackie – Inteligentny Region/Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00241631

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

OR-IV.272.2.10.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

187391,81 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Opracowanie raportu z monitoringu Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Podkarpackiego za lata 2024-2025.

Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załącznikach nr 3 i nr 4 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

73200000-4 - Usługi doradcze w zakresie badań i rozwoju

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

79300000-7 - Badania rynkowe i ekonomiczne; ankietowanie i statystyka

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

150000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

243595,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

150000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

INSTYTUT GOSPODARKI SUROWCAMI MINERALNYMI I ENERGIĄ PAN

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001238650

7.3.3)Ulica

ul. Józefa Wybickiego 7A

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

31-261

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-09-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

150000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

217 dni

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Termin realizacji zamówienia (zakończenie): 217 dni od dnia udzielenia zamówienia (podpisania umowy).

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

73200000-4Usługi doradcze w zakresie badań i…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →