Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
90 774 zł
Umowa zawarta
26 sierpnia 2026
Okres realizacji
14 dni
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 90 774 zł – 128 065 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Skrócenie terminu dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup 3 szt. zarządzalnych przełączników sieciowych w ramach projektu „CYBERBEZPIECZNY SAMORZĄD”

Zamawiający Miasto Łuków (Łuków, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup 3 szt. zarządzalnych przełączników sieciowych w ramach projektu CYBERBEZPIECZNY…”, wybierając ofertę wykonawcy „POINT” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Wartość umowy: 90 774 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Miasto ŁukówŁuków, Lubelskie (powiat Łukowski →)opublikowano 3 września 2026
Wartość umowy
90 774 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,7 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    28 lipca 2026

    Termin ofert: 5 sierpnia 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 września 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy „POINT” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Warszawa), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 90 774,00 zł (umowę zawarto 26 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 90 774,00 zł do 128 065,14 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 14 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail