Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa sprzętu komputerowego oraz oprogramowania w ramach projektu grantowego – część 3

Zamawiający Miasto Łaziska Górne (Łaziska Górne, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa sprzętu komputerowego oraz oprogramowania w ramach projektu grantowego – część 3”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Miasto Łaziska GórneŁaziska Górne, Śląskie (powiat Mikołowski →)opublikowano 3 września 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Miasto Łaziska Górne

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 276257601

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Plac Ratuszowy 1

1.4.2.)Miejscowość

Łaziska Górne

1.4.3.)Kod pocztowy

43-170

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22C - Tyski

1.4.7.)Numer telefonu

323248000

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@laziska.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.laziska.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-139962a9-360b-4806-8e0c-bbdc6477fcff

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00420091

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-09-03

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00282980

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Projekt Cyberbezpieczny Samorząd współfinans. ze środ. Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy (FERC) 2021-2027 Priorytet II Zaawansowane usługi cyfrowe Działanie 2.2 Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa, Tytuł "Podniesienie poziomu bezpieczeństwa infrastruktury informatycznej oraz poziomu wiedzy o cyberzagrożeniach w Urzędzie Miejskim w Łaziskach Górnych i jednostkach podległych"

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa sprzętu komputerowego oraz oprogramowania w ramach projektu grantowego – część 3

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pod nazwą: „Dostawa sprzętu komputerowego oraz oprogramowania w ramach projektu grantowego – część 3”. Dostawa sprzętu komputerowego oraz oprogramowania – część 3, realizowana jest w ramach projektu grantowego "Podniesienie poziomu bezpieczeństwa infrastruktury informatycznej oraz poziomu wiedzy o cyberzagrożeniach w Urzędzie Miejskim w Łaziskach Górnych i jednostkach podległych”, który realizowany jest w ramach projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd” o numerze FERC.02.02-CS.01-001/23 współfinansowanego ze środków Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC) Priorytet II „Zaawansowane usługi cyfrowe” Działanie 2.2 „Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa”.
Przedmiot zamówienia obejmuje kompleksowe doposażenie infrastruktury teleinformatycznej Zamawiającego, obejmujące zakup i dostawę zasilacza awaryjnego UPS w celu zabezpieczenia ciągłości energetycznej oraz zakup i dostarczenie licencji na system operacyjny. Realizacja zamówienia nakłada na Dostawcę obowiązek pełnej dostawy i doręczenia przedmiotu zamówienia do miejsca wskazanego przez Zamawiającego, wraz z zapewnieniem profesjonalnego wsparcia technicznego oraz gwarancji. Koszt dostawy wraz z wniesieniem na miejsce wskazane przez Zamawiającego tj.: Łaziska Górne, Plac Ratuszowy 1, pokrywa we własnym zakresie Wykonawca.
Wykonawca dostarczy oraz przekaże pracownikowi dokonującemu odbioru ze strony Zamawiającego sprzęt w oryginalnym opakowaniu wraz z licencjami, dokumentacją użytkową, gwarancją, płytami instalacyjnymi, sterownikami, certyfikatami itp.
Zaoferowany sprzęt, a także oprogramowanie muszą być fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, dostarczone w oryginalnych opakowaniach fabrycznych producenta, dostarczone wraz z kompletem standardowej dokumentacji dla użytkownika w formie papierowej lub elektronicznej, zgodne z odpowiednimi normami i innymi wymaganiami formalnymi, objęte gwarancją i muszą pochodzić z legalnego kanału sprzedaży na rynek Unii Europejskiej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ – „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia”.

3.9.)Główny kod CPV

35100000-5 - Urządzenia awaryjne i zabezpieczające

3.10.)Dodatkowy kod CPV

48620000-0 - Systemy operacyjne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-14

4.2.)Okres realizacji zamówienia

30 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

INTER SERVICE Sławomir Maciejczyk Naprawa i Sprzedaż Sprzętu Biurowego

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6471671085

4.3.3.)Ulica

Czyżowicka 124

4.3.4.)Miejscowość

Wodzisław Śląski

4.3.5.)Kod pocztowy

44-300

4.3.6.)Województwo

śląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

19434,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00353158/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-13

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

19434,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

35100000-5Urządzenia awaryjne i zabezpieczają…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Łaziska Górne prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łaziska Górne.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 35100000-5 (Urządzenia awaryjne i zabezpieczające). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.