Dostawy sukcesywne implantów ortopedycznych, sprzętu do zaopatrzenia złamań i drobnego sprzętu jednorazowego użytku dla Oddziału Ortopedii na okres 24 miesięcy
Zamawiający 10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej (Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawy sukcesywne implantów ortopedycznych, sprzętu do zaopatrzenia złamań i drobnego…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 171 800 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1653, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
45 wpisów- Wykonanie umowy
10 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
10 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
10 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
17 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 kwietnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 kwietnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 kwietnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
01 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
01 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
01 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
01 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
01 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
01 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
01 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
01 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
01 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
02 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
02 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
02 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
02 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
03 września 2026
- Wykonanie umowy
03 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 września 2026
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | 10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej |
| 1.2.) | Oddział zamawiającego | Sekcja Zamówień Publicznych |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 090538318 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Powstańców Warszawy 5 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Bydgoszcz |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 85-681 |
| 1.4.4.) | Województwo | kujawsko-pomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL613 - Bydgosko-toruński |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | +48261417001; +48261417448 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | ostrowska8911@10wsk.mil.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.10wsk.mil.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-76d3ee71-7730-11ee-9aa3-96d3b4440790 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00419807 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-09-03 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2026/BZP 00415935 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Dostawy sukcesywne implantów ortopedycznych, sprzętu do zaopatrzenia złamań i drobnego sprzętu jednorazowego użytku dla Oddziału Ortopedii na okres 24 miesięcy |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Śruby samowiercące- wg formularza cenowego i zapisów SWZ |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 33183100-7 - Implanty ortopedyczne |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2024-01-23 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 24 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | MEDARTIS Sp. z o.o. |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Wrocław |
| 4.3.6.) | Województwo | dolnośląskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 17042,40 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 127/2024 392488-2024 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-05-22 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Nie |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 1 |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 1 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | aneks przedłużający czas trwania umowy |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | W dniu 12.01.2026 zamawiający zawarł z firmą aneks przedłużający czas trwania umowy o 4 miesiące. |
| 5.4.6.) | Wartość zmiany | 0,00 |
| 5.4.7.) | Kod waluty | PLN |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Nie |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 17042,40 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.