Dostawy sukcesywne implantów ortopedycznych, sprzętu do zaopatrzenia złamań i drobnego sprzętu jednorazowego użytku dla Oddziału Ortopedii na okres 24 miesięcy
Zamawiający 10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej (Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Dostawy sukcesywne implantów ortopedycznych, sprzętu do zaopatrzenia złamań i drobnego…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276451, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
45 wpisów- Wykonanie umowy
10 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
10 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
10 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
17 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 kwietnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 kwietnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 kwietnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
01 września 2026
- Wykonanie umowy
01 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
01 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
01 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
01 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
01 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
01 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
01 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
01 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
02 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
02 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
02 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
02 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 września 2026
Otwórz ogłoszenie →
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | 10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej |
| 1.2.) | Oddział zamawiającego | Sekcja Zamówień Publicznych |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 090538318 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Powstańców Warszawy 5 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Bydgoszcz |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 85-681 |
| 1.4.4.) | Województwo | kujawsko-pomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL613 - Bydgosko-toruński |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | +48261417001; +48261417448 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | ostrowska8911@10wsk.mil.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.10wsk.mil.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00416071 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-09-01 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o wykonaniu umowy |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00415935 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA V - PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 5.4.4. | Przyczyny dokonania zmian (Informacje o zmianach umowy nr 1) Przed zmianą | aneks o przekształceniu wykonawcy Po zmianie: aneks dotyczący przekształcenia wykonawcy |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 5.4.5. | Krótki opis zamówienia po zmianie (Informacje o zmianach umowy nr 1) Przed zmianą | W dniu 27.09.2024 roku zamawiający zawarł z firmą przetarg dotyczący przekształcenia wykonawcy: LIMA POLSKA SP. Z O.O. na ENOVIS POLAND SP. Z O.O. Po zmianie: W dniu 27.09.2024 roku zamawiający zawarł z firmą aneks dotyczący przekształcenia wykonawcy: LIMA POLSKA SP. Z O.O. na ENOVIS POLAND SP. Z O.O. |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.