Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Zakup autobusu szkolnego dla Gminy Magnuszew

Zamawiający Gmina Magnuszew (Magnuszew, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup autobusu szkolnego dla Gminy Magnuszew”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina MagnuszewMagnuszew, Mazowieckie (powiat Kozienicki →)opublikowano 3 września 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 350 569 zł
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA MAGNUSZEW

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 670223830

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Saperów 24

1.4.2.)Miejscowość

Magnuszew

1.4.3.)Kod pocztowy

26-910

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL921 - Radomski

1.4.7.)Numer telefonu

przetargi@magnuszew.pl

1.4.8.)Numer faksu

przetargi@magnuszew.pl

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@magnuszew.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.ugmagnuszew.bip.org.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-101fd2ca-6af1-4514-9099-1106ca968064

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00419657

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-09-03

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00257069

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Zakup autobusu szkolnego dla Gminy Magnuszew

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego autobusu szkolnego, kompletnego
i wolnego od wad autobusu przeznaczonego do przewozu osób oraz dzieci i młodzieży szkolnej z terenu Gminy Magnuszew.
2. Oferowany pojazd musi być fabrycznie nowy – rok produkcji 2026, o liczbie miejsc siedzących 20 (łącznie z siedzeniem kierowcy)
3. Zadanie pn. ,,Zakup autobusu szkolnego dla Gminy Magnuszew” jest współfinansowane ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego”, w ramach Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia „Autobusy dla mazowieckich szkół - edycja 2026r.
4. Zmawiający wymaga, aby autobus był koloru pomarańczowego. Odcień koloru do uzgodnienia
z Zamawiającym.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określone zostały w załączniku nr 1a do SWZ (Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia) Wskazane w opisie przedmiotu zamówienia parametry techniczne należy traktować jako wymagane minimum, co oznacza, że Wykonawca może zaoferować pojazd o lepszych i wyższych parametrach.

3.9.)Główny kod CPV

34100000-8 - Pojazdy silnikowe

3.10.)Dodatkowy kod CPV

34121000-1 - Autobusy i autokary

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-26

4.2.)Okres realizacji zamówienia

3 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Prezdsiębiorstwo Usługowe BUS SERVICE Jerzy jan Biedulewicz

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8461077364

4.3.3.)Ulica

Portowa 44

4.3.4.)Miejscowość

Augustów

4.3.5.)Kod pocztowy

14-330

4.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

421275,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00310328/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-09-01

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

421275,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34100000-8Pojazdy silnikowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
350 569 zł
Próbka: 27 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
142 168 zł544 715 zł
Rozstęp międzykwartylowy
402 547 zł
Źródło próbki
CPV 34100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
142 168 zł
Mediana
350 569 zł
Górny kwartyl
544 715 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Magnuszew prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Magnuszew.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34100000-8 (Pojazdy silnikowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.