Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
664 044 zł
Umowa zawarta
1 września 2026
Okres realizacji
3 miesiące
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 664 044 zł – 1 515 510 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji jakości40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie robót budowlanych dla zadania pn.: „Dostosowanie Szkoły Podstawowej nr 392 do wymagań osób ze szczególnymi potrzebami”. Umowa realizowana będzie w ramach dofinansowania Projektu: „Dostosowa

Zamawiający Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Żoliborz (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie robót budowlanych dla zadania pn.: Dostosowanie Szkoły Podstawowej nr 392 do…”, wybierając ofertę wykonawcy RENEWAL CONSTRUCTIONS Sp. z o.o. Wartość umowy: 664 044 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica ŻoliborzWarszawa, Mazowieckieopublikowano 3 września 2026
Wartość umowy
664 044 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    03 sierpnia 2026

    Termin ofert: 18 sierpnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 września 2026

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy RENEWAL CONSTRUCTIONS Sp. z o.o. (Warszawa), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 664 044,44 zł (umowę zawarto 1 września 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 664 044,44 zł do 1 515 510,06 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 3 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail