Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Realizacja Programu OL i OC w 2026 roku

Zamawiający Gmina Banie (Banie, Zachodniopomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Realizacja Programu OL i OC w 2026 roku”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina BanieBanie, Zachodniopomorskieopublikowano 3 września 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 250 000 zł
Konkurencyjność
~1,9 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Banie

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 811684597

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Skośna 6

1.4.2.)Miejscowość

Banie

1.4.3.)Kod pocztowy

74-110

1.4.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL428 - Szczeciński

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad@banie.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.banie.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-74ba48b3-c2aa-432f-aac1-9347a56d391a

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00419449

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-09-03

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00314332

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Realizacja Programu OL i OC w 2026 roku

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1)Część 1 – Dostawa fabrycznie nowego ciągnika z napędem 4x4 z ładowaczem czołowym. a) Ciągnik z napędem 4x4 z ładowaczem czołowym Parametry ogólne

- pojazd fabrycznie nowy, - rok produkcji pojazdu: nie wcześniej niż 2025, - pojazd przystosowany do ruchu prawostronnego, - przygotowany do ładowacza czołowego, - Wom niezależny 540/540 eco lub 540/1000 obr./min. Silnik: - silnik wysokoprężny turbodoładowany, - liczba cylindrów: minimum 4, - pojemność silnika: minimum 3300 cm³, - moc znamionowa: minimum 66,4 KM i nie więcej niż 70 KM, - norma emisji spalin minimum Stage V / Euro V, - pojemność zbiornika paliwa min. 80 L, - układ oczyszczania spalin wyposażony w filtr DPF lub rozwiązanie równoważne. Kabina: - homologowana na 2 osoby, - deska rozdzielcza z wyświetlaczem LCD, - z klimatyzacją, - okno dachowe, - radio, - 4 reflektory robocze przednie i 2 tylnie. Tylny TUZ i hydraulika: - tylny TUZ kategorii II, - udźwig tylnego TUZ minimum 2500 kg, - funkcja regulacji pozycyjnej, siłowej i mieszanej, - minimum 2 sekcje hydrauliki zewnętrznej, - mechaniczne sterowanie hydrauliką, - wydajność pompy układu kierowniczego minimum 20 l/min, - wydajność hydrauliki roboczej minimum 55–60 l/min, - oddzielny układ wspomagania kierownicy. Układ napędowy i skrzynia biegów: - skrzynia biegów w pełni synchronizowana, - minimum 18 biegów do przodu i 18 do tyłu, - minimum 6 biegów głównych, - minimum 3 stopniowy reduktor, - prędkość maksymalna minimum 40 km/h, - napęd 4x4 załączany elektrohydraulicznie, - bieg pełzające min, prędkość 0,4 km/h, Wymiary: - długość całkowita min 3700 mm - szerokość całkowita 1950 mm – 2165 mm - rozstaw osi min 2135 mm - promień zawracania max 3,5 m Wyposażenie dodatkowe: - komplet obciążników przednich o łącznej masie minimum 450 kg, - lampa ostrzegawcza, pomarańczowa zainstalowana na dachu kabiny (po lewej lub prawej stronie, lub symetrycznie po obu stronach) - gaśnica, - trójkąt ostrzegawczy, - instalację pneumatyczną dwuobwodową do przyczep. - zewnętrzną skrzynkę narzędziową wraz z zestawem kluczy: • 20x ½" nasadka (8-32mm) • 1 młotek ślusarski 300g • 1x grzechotka -1x ½"- • 2x przedłużka ½" (5", 10") • 1x uchwyt T ½" (10") • 1x przegub uniwersalny ½". • 2x nasadka do świec zapłonowych ½" (16/21mm) • 17x klucze płasko-oczkowe (6-22mm) • 20x zestaw bitów (bity sześciokarbowe (T10-T50) i nasadki imbusowe (2-10mm)) • 1x wkrętak do nasadek • 8x klucz imbusowy z główką kulistą (1,5-10mm) • 1x obcinak boczny 150mm • 1x szczypce półokrągłe 150mm • 1x kombinerki 180mm • 1x szczypce do pomp wodnych 240mm • 1x szczypce zaciskowe 250mm • 6x wkrętaki (płaskie: 3x75, 4x100, 6x100, 8x150/,PH1x80, PH2x100mm) • 1x metalowa skrzynka narzędziowa Wymagania dodatkowe: - komplet dokumentów wymaganych do rejestracji, - instrukcja obsługi w języku polskim, - karta gwarancyjna, - gwarancja minimum 24 miesiące, - przeszkolenie operatorów Minimalne wymagania techniczne ładowacza czołowego: - ładowacz czołowy fabrycznie nowy, kompatybilny z oferowanym ciągnikiem rolniczym, - udźwig maksymalny minimum 1300 kg, - sterowanie za pomocą joysticka, - mocowanie osprzętu w standardzie EURO lub równoważnym, - amortyzator tłokowy lub równoważny system amortyzacji drgań ładowacza, - instalacja hydrauliczna kompatybilna z oferowanym ciągnikiem, - przewody hydrauliczne zabezpieczone przed uszkodzeniami mechanicznymi, - ładowacz przystosowany do współpracy z osprzętem wymiennym.

3.9.)Główny kod CPV

16700000-2 - Ciągniki

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-18

4.2.)Okres realizacji zamówienia

29 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Kunert Spółka jawna

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6981834126

4.3.3.)Ulica

Poladowo 70

4.3.4.)Miejscowość

Śmigiel

4.3.5.)Kod pocztowy

64-030

4.3.6.)Województwo

wielkopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

254610 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00419417/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-21

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

254610 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

Zadanie realizowane w ramach Programu Ochrony Luności i Obrony Cywilnej (Program OLiOC)

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

16700000-2Ciągniki
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
250 000 zł
Próbka: 53 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
199 923 zł420 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
220 077 zł
Źródło próbki
CPV 16700000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
199 923 zł
Mediana
250 000 zł
Górny kwartyl
420 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Banie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Banie.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 16700000-2 (Ciągniki). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.