Świadczenie usługi cateringowej realizowanej podczas Inauguracji Roku Akademickiego dla Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej
Zamawiający Politechnika Warszawska (Warszawa, Mazowieckie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Świadczenie usługi cateringowej realizowanej podczas Inauguracji Roku Akademickiego dla…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276451, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie
12 sierpnia 2026
Termin ofert: 4 września 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
02 września 2026
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | POLITECHNIKA WARSZAWSKA |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000001554 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | PLAC POLITECHNIKI 1 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Warszawa |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 00-661 |
| 1.4.4.) | Województwo | mazowieckie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL911 - Miasto Warszawa |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zp.gik@pw.edu.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://www.pw.edu.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Edukacja |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00419094 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-09-02 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00388813 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 5.6. | Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu Przed zmianą | 9.3 W celu potwierdzenia spełniania warunków wskazanych w pkt. 9.2 ppkt. 1 SWZ Wykonawca zobowiązany jest do przedłożenia kopii dyplomu potwierdzającego posiadane wykształcenie. 9.4 W celu potwierdzenia spełniania warunków wskazanych w pkt. 9.2 ppkt. 2-10 SWZ Wykonawca zobowiązany jest do przedłożenia oświadczenia stanowiącego załącznik w Rozdział II.5 o sposobie pozyskania umiejętności i wiedzy oraz posiadania wymaganego doświadczenia. Po zmianie: |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 5.7. | Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu Przed zmianą | 10.1. Do oferty każdy Wykonawca musi dołączyć aktualne na dzień składania ofert oświadczenie w zakresie braku podstaw do wykluczenia na podstawie art. 125 ust. 1 ustawy Pzp i oświadczenie Wykonawcy/Podwykonawcy dotyczące podstaw wykluczenia z postępowania składane na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu, a także, zgodne z treścią formularzy zamieszczonych w Rozdziale II.2 i II.4 SWZ. 10.2. Oświadczenia, o którym mowa w ust. 1, stanowią dowód potwierdzający brak podstaw do wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu na dzień składania ofert, tymczasowo zastępujący wymagane przez zamawiającego podmiotowe środki dowodowe. Po zmianie: 9.1. Do oferty każdy Wykonawca musi dołączyć aktualne na dzień składania ofert oświadczenie w zakresie braku podstaw do wykluczenia na podstawie art. 125 ust. 1 ustawy Pzp i oświadczenie Wykonawcy/Podwykonawcy dotyczące podstaw wykluczenia z postępowania składane na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu, a także, zgodne z treścią formularzy zamieszczonych w Rozdziale II.2 i II.4 SWZ. 9.2. Oświadczenia, o którym mowa w ust. 1, stanowią dowód potwierdzający brak podstaw do wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu na dzień składania ofert, tymczasowo zastępujący wymagane przez zamawiającego podmiotowe środki dowodowe. |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.