Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa, instalacja oraz konfiguracja przełączników Fibre Channel (FC) Storage Area Network (SAN) wraz z niezbędnymi licencjami, wkładkami optycznymi oraz usługami wdrożeniowymi

Zamawiający Akademia Policji w Szczytnie (Szczytno, Warmińsko-Mazurskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa, instalacja oraz konfiguracja przełączników Fibre Channel (FC) Storage Area…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 905 683 zł
Konkurencyjność
~2,6 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wykonanie umowyBieżące

    02 września 2026

    1 wykonawca
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

AKADEMIA POLICJI W SZCZYTNIE

1.2.)Oddział zamawiającego

Sekcja Zamówień Publicznych

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 510338744

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 111

1.4.2.)Miejscowość

Szczytno

1.4.3.)Kod pocztowy

12-100

1.4.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL622 - Olsztyński

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zzp@apol.edu.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zamowienia.akademiapolicji.edu.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d388b806-c578-4bba-b189-e07c2a562d1e

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00419062

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-09-02

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026 OJS101 00366294

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa, instalacja oraz konfiguracja przełączników Fibre Channel (FC) Storage Area Network (SAN) wraz z niezbędnymi licencjami, wkładkami optycznymi oraz usługami wdrożeniowymi

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja oraz konfiguracja przełączników Fibre Channel (FC) Storage Area Network (SAN) wraz z niezbędnymi licencjami, wkładkami optycznymi oraz usługami wdrożeniowymi.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
3. Przedmiot zamówienia musi spełniać wszystkie wymagania produktu bezpiecznego zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2023/988 z dnia 10 maja 2023 r. w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów, zmieniające rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 1025/2012 i dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/1828 oraz uchylające dyrektywę 2001/95/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywę Rady 87/357/EWG z dnia 10 maja 2023 r. (Dz.Urz.UE.L 2023.135.1). Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia fabrycznie nowego przedmiotu zamówienia (w szczególności nienaprawiany, nierefabrykowany, niepowystawowy, wcześniej nieużywany, w oryginalnym, nieotwieranym opakowaniu – jeśli dotyczy) pochodzącego z bieżącej produkcji oraz legalnego kanału dystrybucji, sprawnego, kompletnego (w szczególności ze wszystkimi podzespołami, częściami, materiałami) oraz zgodnego z OPZ – odpowiednio do części.
4. Zgodnie z art. 67a i art. 67b pkt 6. Ustawy o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa z dnia 5 lipca 2018 r. wykonawca oświadcza, że: nie toczy się przeciwko niemu postępowanie w sprawie uznania dostawcy sprzętu lub oprogramowania za dostawcę wysokiego ryzyka oraz że oferowane urządzenia i oprogramowanie nie są objęte postępowaniem w sprawie uznania sprzętu lub oprogramowania za dostawcę wysokiego ryzyka.
5. Zgodnie z art. 8 pkt 2 lit b) i e) Ustawy o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa z dnia 5 lipca 2018 r. w związku z koniecznością zapewnienia bezpieczeństwa łańcucha dostaw, w tym aspektów związanych z bezpieczeństwem dotyczącym stosunków między każdym podmiotem a jego bezpośrednimi dostawcami lub usługodawcami Zamawiający wymaga aby przedmiot zamówienia został zrealizowany przez autoryzowanego partnera handlowego lub upoważnionego przedstawiciela lub producenta oferowanego sprzętu i oprogramowania.
6. Wykonawca gwarantuje, że oferowany sprzęt jest fabrycznie nowy, pochodzi z oficjalnych kanałów dystrybucji producenta na rynek Unii Europejskiej oraz nie zawiera komponentów pochodzących od dostawców wysokiego ryzyka.
7. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia oraz w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 7 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-17

4.2.)Okres realizacji zamówienia

14 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

IT Challenge Sp. z o.o.

4.3.4.)Miejscowość

Kraków

4.3.6.)Województwo

małopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

382210,20 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026 OJS160 00576186

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

310740,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

1. Ostateczna kwota wynagrodzenia, którą wydatkowano na realizację zamówienia - 310 740,00.
2. Akademia Policji w Szczytnie, jako podmiot uprawniony, wystąpiła z wnioskiem o potwierdzenie zamówienia zgodnie z zapisami ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (t.j. Dz.U. z 2025 r., poz. 775) w związku z czym wartość (cena) dostawy uległa zmianie (obniżeniu) po zastosowaniu preferencyjnej, 0% stawki podatku VAT.
3. Zgodnie z art. 83 ust. 13 ww. ustawy, stawka 0% może mieć zastosowanie w przypadku dostawy do Akademii Policji w Szczytnie towarów, określonych w załączniku nr 8 do ustawy.
4. Warunkiem zastosowania 0% stawki podatku przy dostawie ww. sprzętu do placówki oświatowej – wyższej uczelni – jest dysponowanie przez dostawcę stosownym zamówieniem sprzętu potwierdzonym przez organ nadzorujący daną placówkę oświatową – zgodnie z zapisami w art. 83 ust. 14 pkt 1 powołanej ustawy.
5. Organem nadzorującym Akademię Policji w Szczytnie jako uczelnię służb państwowych jest minister właściwy do spraw wewnętrznych w myśl art. 433 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (t.j. Dz.U. z 2024 r., poz. 1571 z późn.zm.).

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

32420000-3Urządzenia sieciowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
905 683 zł
Próbka: 67 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
325 725 zł2 882 806 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 557 081 zł
Źródło próbki
CPV 32420000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
325 725 zł
Mediana
905 683 zł
Górny kwartyl
2 882 806 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Akademia Policji w Szczytnie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Szczytno.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 32420000-3 (Urządzenia sieciowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.