Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcęwg ogłoszenia, przed weryfikacją
Wybrany wykonawca
Umowa zawarta
31 sierpnia 2026
Okres realizacji
24 dni
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dzierżawa, montaż i obsługa serwisowa dystrybutorów wody

Zamawiający Akademia Policji w Szczytnie (Szczytno, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Dzierżawa, montaż i obsługa serwisowa dystrybutorów wody”, wybierając ofertę wykonawcy NAAWA Sp. z o.o. Złożono 2 oferty.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 250 000 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,6 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    27 lipca 2026

    Termin ofert: 4 sierpnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    31 sierpnia 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy NAAWA Sp. z o.o. (Krzeszowice), mikrofirma.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: 24 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

AKADEMIA POLICJI W SZCZYTNIE

1.3.)Oddział zamawiającego

Sekcja Zamówień Publicznych

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 510338744

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 111

1.5.2.)Miejscowość

Szczytno

1.5.3.)Kod pocztowy

12-100

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL622 - Olsztyński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zzp@apol.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zamowienia.akademiapolicji.edu.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1348399

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dzierżawa, montaż i obsługa serwisowa dystrybutorów wody

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6af8aee8-b4c4-4edf-94c1-f1346a83c978

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00414975

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00193175/09/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.7 Dzierżawa dystrybutorów wody wraz z montażem

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00362236

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

21/DZiT/26

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dzierżawa, montaż i obsługa serwisowa dystrybutorów wody.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ.
3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 4 do SWZ.
4. Wykonawca realizując przedmiot niniejszego zamówienia zobowiązany jest do:
a) dostarczenia, zainstalowania i uruchomienia wydzierżawionych Zamawiającemu dystrybutorów wody w obiektach umiejscowionych na terenie Akademii Policji w Szczytnie,
b) instalacji wydzierżawionych Zamawiającemu dystrybutorów wody do instalacji wodnej oraz elektrycznej w obiektach zarządzanych przez Akademię Policji w Szczytnie, usytuowanych pod adresem siedziby Zamawiającego
c) jednorazowego min. 1 h przeszkolenia użytkownika z podstawowej obsługi dystrybutora wody dla max 3 osób dla każdego dystrybutora wody,
d) oddania Zamawiającemu dystrybutorów wody, do używania i pobierania z nich pożytków (dzierżawa),
e) wykonywania obsługi serwisowej obejmującej:
— wykonywanie wszystkich czynności związanych z konserwacją naprawą i zapewnieniem prawidłowej pracy dystrybutorów wody,
— dostarczanie w czasie dzierżawy wszystkich niezbędnych materiałów eksploatacyjnych do prawidłowego działania dystrybutorów wody.

4.5.3.)Główny kod CPV

42912310-8 - Aparatura do filtrowania wody

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

98300000-6 - Różne usługi

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

96973,20 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

96973,20 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

96973,20 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

NAAWA Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6770066541

7.3.3)Ulica

dr i. Wróbla 3

7.3.4)Miejscowość

Krzeszowice

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

96973,20 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 dni

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

termin realizacji umowy:
1) 14 dni od daty podpisania umowy - dostawa, montaż i przeprowadzenie szkoleń,
2) 24 miesiące od dnia dostawy, montażu i przeprowadzenia szkoleń - dzierżawa urządzenia oraz wykonywanie obsługi serwisowej.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

42912310-8Aparatura do filtrowania wody
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
250 000 zł
Próbka: 19 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
199 061 zł414 861 zł
Rozstęp międzykwartylowy
215 800 zł
Źródło próbki
CPV 42912· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
199 061 zł
Mediana
250 000 zł
Górny kwartyl
414 861 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Akademia Policji w Szczytnie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Szczytno.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 42912310-8 (Aparatura do filtrowania wody). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Nie potwierdziliśmy jeszcze kompletnego snapshotu wszystkich części tego ogłoszenia wynikowego. Do czasu ponownej weryfikacji nie publikujemy wykonawców, rozstrzygnięć części, kwot ani liczby ofert z pól zastępczych.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.