Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
269 001 zł
Umowa zawarta
19 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 31 stycznia 2028
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena80%Doświadczenie zawodowe członka personelu Wykonawcy w procesie przygotowania i migracji dan10%Doświadczenie zawodowe członka personelu Wykonawcy w procesie wdrożenia systemu klasy ERP 10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Rozbudowa o nowe funkcjonalności posiadanego przez Zamawiającego oprogramowania Comarch Optima ERP wraz ze świadczeniem innych usług oraz dostaw - część nr 1

Zamawiający Rzecznik Finansowy (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Rozbudowa o nowe funkcjonalności posiadanego przez Zamawiającego oprogramowania Comarch…”, wybierając ofertę wykonawcy T2S Spółka z ograniczona odpowiedzialnością. Wartość umowy: 269 001 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Rzecznik FinansowyWarszawa, Mazowieckieopublikowano 2 września 2026
Wartość umowy
269 001 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    28 lipca 2026

    Termin ofert: 5 sierpnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    02 września 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy T2S Spółka z ograniczona odpowiedzialnością (Warszawa), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 269 001,00 zł (umowę zawarto 19 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 stycznia 2028 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

RZECZNIK FINANSOWY

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 011335893

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Nowogrodzka 47A

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-695

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@rf.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://rf.gov.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c706a87d-5e1a-4a4d-94de-b3978a169107

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


wspieranie klientów indywidualnych w sporach z podmiotami rynku finansowego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Rozbudowa o nowe funkcjonalności posiadanego przez Zamawiającego oprogramowania Comarch Optima ERP wraz ze świadczeniem innych usług
oraz dostaw - część nr 1

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c706a87d-5e1a-4a4d-94de-b3978a169107

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00419029

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00120095/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.4 Rozbudowa o nowe funkcjonalności posiadanego przez Zamawiającego oprogramowania Comarch Optima ERP wraz ze świadczeniem innych usług oraz dostaw - część nr 1

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00366502

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DOA-GZP.291.7.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

244606,40 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

181117,64 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1 Przedmiot zamówienia obejmuje wdrożenie, przygotowanie i migrację danych, przeszkolenie pracowników Zamawiającego oraz wsparcie techniczne, serwisowe i utrzymaniowe w zakresie funkcjonalności oprogramowania Comarch Optima ERP określonych w Opisie przedmiotu zamówienia (dalej „OPZ”) w ramach procesu rozbudowy o nowe funkcjonalności posiadanego przez Zamawiającego oprogramowania Comarch Optima ERP.
2 W ramach opcji, o której mowa w art. 441 ustawy Pzp (dalej „Opcja”), Zamawiający zastrzega sobie prawo do przedłużenia realizacji zamówienia w zakresie usług wsparcia technicznego, na tych samych warunkach maksymalnie o okres kolejnych 12 miesięcy, przy czym wydłużenie to może być dokonywane wielokrotnie, każdorazowo na okres nie krótszy niż 3 miesiące.
3 Zamawiający zastrzega sobie prawo do niezrealizowania Opcji w całości lub części. Z tytułu niezrealizowania w całości lub części Opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia przeciwko Zamawiającemu.
4 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) został określony w Załączniku nr 1 do SWZ, a szczegółowe warunki i zasady realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy (dalej „PPU”), stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

72250000-2 - Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów

72220000-3 - Usługi doradcze w zakresie systemów i doradztwo techniczne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

269001 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

269001 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

269001 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

T2S Spółka z ograniczona odpowiedzialnością

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5222653656

7.3.3)Ulica

ul. Krakowiaków 80/98

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-255

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

269001 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2028-01-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

72611000-6Usługi w zakresie wsparcia technicz…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
609 756 zł
Próbka: 29 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
327 087 zł1 668 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 340 913 zł
Źródło próbki
CPV 72611000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
327 087 zł
Mediana
609 756 zł
Górny kwartyl
1 668 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Rzecznik Finansowy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 269 001 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 72611000-6 (Usługi w zakresie wsparcia technicznego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: T2S Spółka z ograniczona odpowiedzialnością (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.