Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
2 467 660 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Odbudowa drogi gminnej nr 118904D (ul. Gromadzka i dr wew. dz. nr 587) w Ołdrzychowicach Kłodzkich
    Wartość umowy
    540 040 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Odbudowa drogi wewnętrznej o nr dz. 576 i 563/4 w Żelaźnie
    Wartość umowy
    526 112 zł
    3 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Odbudowa drogi wewnętrznej gminnej o nr dz. 532 w Żelaźnie
    Wartość umowy
    1 401 508 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
9 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Odbudowa dróg gminnych po powodzi we wrześniu 2024 r. w miejscowościach Ołdrzychowice Kłodzkie i Żelazno

Zamawiający Gmina Kłodzko (Kłodzko, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Odbudowa dróg gminnych po powodzi we wrześniu 2024 r. w miejscowościach Ołdrzychowice…”, wybierając ofertę wykonawcy Firma Ogólnobudowlana Robert Matyszczyk. Łączna wartość umów: 2 467 660 zł. Złożono 9 ofert.

Zamawiający: Gmina KłodzkoKłodzko, Dolnośląskie (powiat Kłodzki →)opublikowano 2 września 2026
Łączna wartość umów
2 467 660 zł
Liczba ofert
9 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    09 lipca 2026

    Termin ofert: 28 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    02 września 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 3 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Firma Ogólnobudowlana Robert Matyszczyk za łącznie 2 467 660,29 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 9 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail